Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення Volodymyr »

Цього року найсуворіші місця Карпат — Горгани знову приймуть учасників «Gorgan Trophy '16». ІV Етап Чемпіонату України з трофі-рейдів 2016 та ІV Етап Любительської Серії з трофі-рейдів 2016 відбудеться з 25 по 28 серпня 2016 року.

«Gorgan Trophy '16» буде проходити у форматі 2-х етапного GPS орієнтування. Екіпажі за 2 дні повинні будуть взяти максимальну кількість контрольних пунктів у важкодоступній гірській місцевості. Рухатись дорогами-річками, долати круті, затяжні схили Продиратись через лісові хащі закинутими дорогами. Обирати стратегію проходження маршруту в залежності від підготовки техніки, погодних умов та рельєфу. Протяжність спортивної траси близько 200 кілометрів. Траса TOURISM-AUTO та TOURISM-АТV/UTV розрахована на серійне авто чи квадроцикл без лебідки, спеціальної гуми та спец засобів. TOURISM-HARD - КП наближені до TR1-TR2 але без глибокої води та загрози перекидання.

Базовий табір учасників буде розташовано у с. Осмолода, Рожнятівського району, Івано-Франківської області на території готельного комплексу «Вільні Вітри».

Змагання будуть проводяться у восьми залікових категоріях:
  • TR1 – серійні позашляхові автомобілі.
  • TR2 – підготовлені позашляхові автомобілі.
  • TR3 – спеціальні позашляхові автомобілі.
  • АТV – квадроцикли.
  • UTV – баггі.
  • OPEN33 – модифіковані позашляхові автомобілі.
  • TOURISM-AUTO – позашляхові автомобілі без обмежень.
  • TOURISM-АТV/UTV – квадроцикли та багі без обмежень.
  • TOURISM-HARD – позашляхові автомобілі без обмежень.
Представники ЗМІ можуть відвідати змагання акредитувавшись за тел.: +38 (067) 670-65-99 (Володимир Яцинич), чи відіславши листа на info [at] gorgan-trophy.info

Детальна інформація на сторінці «Gorgan Trophy '16»

Зображення
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
yuralev68
Повідомлень: 228
З нами з: 14 січня 2008, 19:04
Звідки: Франківськ-Львів

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення yuralev68 »

трохи пізнувато сказали...
Про УАЗ : "Рожденный ползать летать не может, но зато как ползает!"
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення Volodymyr »

Вибачайте, пізно все вдалось порішати що б змагання відбулись.спеціально ніхто не затягував.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Неможу знайти регламенту ГТ, підкажіть де?
Сонця всім!...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення Volodymyr »

Ще не є.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
yuralev68
Повідомлень: 228
З нами з: 14 січня 2008, 19:04
Звідки: Франківськ-Львів

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення yuralev68 »

Жаль ..не готовий, на слідуючий рік...
Про УАЗ : "Рожденный ползать летать не может, но зато как ползает!"
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення Volodymyr »

Приїзди просто в гості :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
yuralev68
Повідомлень: 228
З нами з: 14 січня 2008, 19:04
Звідки: Франківськ-Львів

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення yuralev68 »

робота київ....хоча як буду в франику то приїду...
Про УАЗ : "Рожденный ползать летать не может, но зато как ползает!"
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення Volodymyr »

Gorgan Trophy '16 — Маркування КП

Завершено маркування КП залікових груп TR1, TOURISM-AUTO, TOURISM-HARD та TOURISM-ATV/UTV. Для кожної з залікових груп встановлено по 40 КП: 24 та 16 КП на 1 та 2 день відповідно до ліміту часу 12 та 8 годин.

КП TOURISM-HARD та TOURISM-ATV/UTV спільні і мають рівень складності на 20% - 30% вище ніж КП TR1. Глибокої води немає, проте є рух через річки у місцях перетину доріг. Є заболочені КП (верхові болота). Загальна протяжність в день не більше 150 км, окрім 1 дня групи TOURISM-AUTO де кілометраж може сягати 200-300 км. Для цієї групи верхньою точкою є село Старий Угринів, нижньою Стара Гута. На заході с. Липовиця, на сході с. Манява Другій день TOURISM-AUTO проходитиме в класичному Осмолодскому регіоні. Традиційно для Gorgan Trophy в TOURISM-AUTO є КП з фотофіксацією на фоні об'єкту відповідно до еталонного фото з дорожньої книги. Як правило це культові, архітектурні чи інженерні споруди — КП з номерами: 703, 706, 708, 709, 716, 719, 728. Для спрощення процедури пошуку об'єкта КП кожен учасник отримує дорожню книгу формату А5 з фото КП та зазначенням висоти розташування об'єкту, регламентом, контактами організаторів, екстрених служб та додатковою інформацією. Детальніше з КП можна ознайомитись в розділі Gorgan Trophy '16 Контрольні пункти (КП).

Додатково звертаємо увагу учасників групи TOURISM-AUTO про те що в перший день рух до більшості КП проходить через населені пункти. В більшості населених пунктах погане дорожнє покриття і дуже низька інтенсивність руху і місцеве населення, а особливо діти можуть вчасно не відреагувати на спортивний автомобіль що рухається з максимально дозволеною ПДР швидкість. Тому дуже просимо рухатись населеними пунктами зі швидкість не більше 40 км / год. Жодні спортивні результати не варта й одного людського життя!

Траса змагань вище Осмолоди не є закритою. Тому можливий зустрічний рух важкої лісовозної техніки, в т.ч. гусиничної. До того ж багато КП мають лише один шлях під'їзду. Хоча технічно в більшості випадків можливо роз'їхатись, але перш ніж безпосередньо заїхати на КП переконайтесь що та нікого немає і ви не запрете екіпаж котрий спускається з КП. Деякі КП мають два і більше шляхи і самий очевидний не завжди є самим простим чи взагалі прохідним. В районі «Дальньої Мшани» продовжується будівництво нової лісовозної дороги, в'їзд на яку закритий. Не потрібно будь в який спосіб на неї попадати. Дорога є закрита для проїзду.

На сьогодні досі не розчищені всі дороги після буревію що пройшов наприкінці червня цього року. Тому наявність бензопили та сокири може бути вирішальним елементом при заході на КП. До того дерева продовжують падати і можлива повторна прочистка дороги. Різати дозволено тільки ті дерева що лежать на дорогах чи безпосередньо закривають доступ до КП, наприклад старий, не вивезений ліс на вирубках. КАТЕГОРИЧНО заборонено різати живий ліс що стоїть, не залежно від його місця знаходження!

Також додатковою складністю при взятті КП на вирубках є велика кількість ягід: малини, ожини, чорниці, лохини, суниці. Через дуже тепле та сонячне літо ягід дуже багато і вони дуже смачні, неможливо просто так промайнути.

Для доїзду учасників змагань автовозами та причепами наполегливо рекомендуємо заїзд через Рожнятів (за мостом на право, не по вказівнику на Осмолоду) — Цнява — Дуба — Перегінське — Ясень. Дорога через Богородчани на Красне від Розсільно і до Небилова в край поганому стані, ще гіршому ніж 12 км відрізок Ясень — Осмолода. Для учасників що заїжджають власним, позашляхвим транспортом без причепів можливий доїзд через Розсільну — Межгір'я — Луквицю — Сливки.

По проживанню є можливість додаткового розміщення у пансіонаті «Підлютий» що поруч з «Вільними Вітрами», тел. +38 (096) 120 43 72 — Ростислав.

Для вболівальників, глядачів, команд технічної та моральної підтримки є можливість отримати 26 серпня буклет з зазначенням цікавих місць (POI) Рожнятівського та Богородчанського районів, а також залити в навігаційні прибори координати цих місць і треки доїзду.

25 серпня з 18:00 до 20:00 для всіх охочих (не тільки учасників) буде проведено інструктаж з першої домедичної допомоги. Буде надано інформацію що до роботи з потерпілими, оцінки їх стану, прийняття рішення про ту чи іншу допомогу. Інструктаж проводитиме лікар змагань Сергій Березан — спортивний медик, інструктор по тактичній медицині, викладач Української військово-медичної академії, сертифікований інструктор медицини катастроф, TCCC, TECC, EMCA, всеукраїнської ради реанімації, домедичної допомоги. Лікар з практичним досвідом рятувальних операцій і операцій по евакуації поранених в зоні бойових дій.

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
brestvitalik
Повідомлень: 26
З нами з: 21 листопада 2011, 18:58
Ім'я: Виталий
Авто: TLC 61

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення brestvitalik »

Постараемся приехать. Соскучились по Вам всем. Экипаж TLC 61 г.Брест :roll:
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення автобат »

Пройшли змагання. Всі наші повернулись до дому. Я вже відіспався і можу триндіти.
Перш за все хоч подякувати тим людям, які наважились після двохрічноі перерви знову об'еднатись і створити цей неймовірно чудовий захід. Хочу подякувкти вмім, з ким були проведені ці дні.
Найважливіше: вітаю нашіх трофістів,які приймали участь у змаганнях. Трете місце мають Ігорко Омелян з Хіміком Ромасьом. Також наш львівський екіпаж в туризмі , Саша Улашин з другим пілотом( нажаль ім' я не знаю) теж зайняли трете місце. Наші Зуби в ТР 2 четверті. Це не призове, але, повірте мені, достойне місце. Там фінішувати вже було за щастя і Дідуган витримав. Хлопаки, ви наша ГОРДІСТь!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення Khimik »

Нарешті добрався домів після змагань :)
Ясно, що дякую оргам, першому пілоту свому, але найбільше хочу подякувати всім тим, хто підтримував нас під час дійства.
Це дало більшого кайфу, ніж "тумбочка".
Дуже дякую ВАМ всім, що приходили, підтримували, підбадьорювали, готували канапки, палили вогень, наливали пепсіколи...
Аватар користувача
Bogdan M.
Повідомлень: 536
З нами з: 22 жовтня 2012, 22:31
Ім'я: Богдан
Авто: Nissan Patrol

Re: Gorgan Trophy '16 — 25-28 серпня 2016, Карпати, Осмолода

Повідомлення Bogdan M. »

Дякую Сергій Миколайович за теплі слова. Без вас не булоб там весело. А також дякую організаторам, всім хто підбадьорював, та тим хто робив їсти. Бограч, гречка з мясом супер.
На наступний рік будем старатись виступити краще!!!!
... було видно, було чути як реве ревучий...
Закрито