Екологія та позашляховий стиль життя

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення Khimik »

bobikus писав:адже натиск на один квадратний сантиметр 35-го колеса є майже вдвічі менший ніж в каблука туристичного черевика
по рівному і до першого буксу. Потім дерн розривається, і приїхали.
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення bobikus »

Минулого тижня в Карпатах на крутому трав'яному підйомі машина стала на дибки але дерн не розірвала. Я скільки їздив Карпатами, такого не помічав. Мабуть ми про якісь різні умови говоримо.
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення Khimik »

ОК. Зара по горах ходжу мало, тому своїх знимок не маю, а чужі якось негарно викладати.
При нагоді повернемося до даної теми з наглядним матеріалом.

пс. Зі свого останнього: Кордон, об"їзд Близнят, і виїзд на полонинку. Шикарна така полонинка, трохи млакувата, але йти можна. Було...
Кожен другий "джипер" вважав за потрібне погазувати і нарити своїх колій. Деякі сідали сходу, їх витягували.
Ясно, шо проїхати акуратно мож було. Було б бажання.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення AM »

Та ладно ... це реальна фігня. Одне стадо кабанів нариває більше за рік чим весь наш клуб... Так кабанів же за це не стріляють... Чи в них що ікла екологічніші? Нарили - заросте, і при тому заросте доволі швидко, максимум за 1-2 роки. А от пляшки кинуті ПІШИМИ туристами будуть лежати і 2 і 5 і 10, і навіть 100 і навіть 1000 років (якщо не зраджує память саме 1000 років період розпаду шкла чи пластику- щось із них 500 а щось 1000 років). Так що краще хай піші туристи дивляться спочатку в бік інших піших туристів.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення Volodymyr »

Як на мене мова не за екологію, а звичайна людська заздрість. З власних спостережень: більш за все сміття від місцевих, особливо промисловиків.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення Alex67 »

У штатах є цілий екологічний рух джиперів, який називається "Tread lightly". Загальні вимоги - не нашкодь дикій природі - викладено у конкретних рекомендаціях для джиперів, таких як не прокладати нової колії та не лебедитись без корозахисту, не допускати виливу технічних рідин і таке інше. Найлегше казати - всі колії наривають лісовози, а сміття залишають піші туристи. Думаю правильний підхід - у першу чергу мінімізувати шкоду яку робиш сам, і у міру можливості зменшувати наслідки від діяльності інших (наприклад, забравши трохи більше сміття ніж привіз сам).
Олексій
Аватар користувача
RuslanColumbia
Повідомлень: 309
З нами з: 16 грудня 2008, 21:37
Ім'я: Руслан
Авто: Patrol Y 60
Звідки: м. Коломия
Контактна інформація:

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення RuslanColumbia »

AM писав:Та ладно ... це реальна фігня. Одне стадо кабанів нариває більше за рік чим весь наш клуб... Так кабанів же за це не стріляють... Чи в них що ікла екологічніші? Нарили - заросте, і при тому заросте доволі швидко, максимум за 1-2 роки. А от пляшки кинуті ПІШИМИ туристами будуть лежати і 2 і 5 і 10, і навіть 100 і навіть 1000 років (якщо не зраджує память саме 1000 років період розпаду шкла чи пластику- щось із них 500 а щось 1000 років). Так що краще хай піші туристи дивляться спочатку в бік інших піших туристів.
Андрій, не звертай уваги, цей кудрявий захисник дьорну по всіх сайтах пише які ми, джипери, погані і зриваємо дерн. Я йому вже дав пораду продати Патруля і поміняти хоббі, оффроад не для слюнтяїв, які плачуться за розритий дьорн, виїжджають тільки в суху погоду, бо в дощ страшно, об'їжджають кожне болітце, нібито, щоб не залишати після себе перерите місиво, а насправді тому що боїться туди заїхати.
Ботаніка і хімія з оффроадом НЕ сумісні!
Ботан, дуже хочу попросити тебе більше не коментувати мої поїздки в своїх хіміко-ботанічних постах, як зрозумів, прийом.
Світлодіодна оптика - http://avto-led.com
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення pilgrim »

ну начинается ... вы блин еще подеритесь :) не хотят скауты приглашать для чистки Карпат жыперв ну пусть и не приглашают ... фиг с ними ... жиперы и дальше сами будут чистить карпаты :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення Khimik »

Руслан писав:Ботан, дуже хочу попросити тебе більше не коментувати мої поїздки в своїх хіміко-ботанічних постах, як зрозумів, прийом.
як ти зауважив - то я перестав це робити, то ж беззмістовно.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення Denon »

Руслан писав:Ботан, дуже хочу попросити тебе більше не коментувати мої поїздки в своїх хіміко-ботанічних постах, як зрозумів, прийом.
Блін - ну і нашо г...о лити туди, куди всі заходять. Майте повагу до інших форумчан. Для особистих розборок є приват. Є ж базові правила спілкування на форумах...

Володя - може напиши таке правило, якщо його в нас нема
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення автобат »

Отожбо, як мене б ід тою парасолькою запустити, я б тую боржаву так обкакав, що жодни піші екологи б не відчистилисми
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення bobikus »

Khimik писав:Шикарна така полонинка, трохи млакувата, але йти можна. Було...
Ну от, ключове слово млакувата тобто болотяна. Логічно, що на болоті можуть бути сліди як від машини так і від пішохода, але самовідновлення рідкого болота це секундна справа, твердіше оновиться за місяць-другий, тому це в принципі не екологічна проблема.
Аватар користувача
yuralev68
Повідомлень: 228
З нами з: 14 січня 2008, 19:04
Звідки: Франківськ-Львів

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення yuralev68 »

навіть писати не хочеться... про те скільки місцеве населення краде лісу , стріляє, зливає з готелів зеленого туризму стоки без очистки
ну і т.д.................навіть на змаганнях заїзди до точок ідуть з якоїсь вже існуючої колії....коротше , не там шукають винуватців екопроблем.

добре хоть чорнобиль і фукусіму не джипери взірвали.. :D :D :D
Про УАЗ : "Рожденный ползать летать не может, но зато как ползает!"
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення Khimik »

То все зрозуміло, ніхто мєсних не захищає.
Я про те, що там, де пішому спокійно йшлося, тепер приходиться обходити, щоб не залізти в свіжоперерите болото.

2 moder: якшо мож, прохання виділити розмови про свіжі колії в окрему тему, щоб не засмічувати існючу.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Боржава. Великий Верх.

Повідомлення pilgrim »

Khimik писав:Я про те, що там, де пішому спокійно йшлося, тепер приходиться обходити, щоб не залізти в свіжоперерите болото.
Ну а мы про то что там где жипер бы спокойно мог бы проехать, уже давным давно приходится объезжать аккуратно или лебедиться что бы не сесть на мосты в свежеперерытое, лесовозами ворующими лес, болото ;)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Відповісти