Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

От як могло прийти в голову порушувати ПДР?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення s.pal »

Пропоную прибути всім завчасно для того щоб сформувати колону з двох трьох груп в залежності від кількості машин.
В голові і в хвоті групи машина з радіостанцією для корегування, як що хтось застряг на світлофорі то мачить останній і головний підтормажує всю групу. Старт слідуючої групи через 5-15 хвилин ну як вирішим для того щоб не робити скупчення на паркуванні в центрі, поки одна група паркується друга підїзджає.
Не повністю моє досягнення , зформовано з думок в голос з Миколайковичем.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення AM »

s.pal писав:Пропоную прибути всім завчасно для того щоб сформувати колону з двох трьох груп в залежності від кількості машин.
В голові і в хвоті групи машина з радіостанцією для корегування, як що хтось застряг на світлофорі то мачить останній і головний підтормажує всю групу. Старт слідуючої групи через 5-15 хвилин ну як вирішим для того щоб не робити скупчення на паркуванні в центрі, поки одна група паркується друга підїзджає.
Не повністю моє досягнення , зформовано з думок в голос з Миколайковичем.
Слушно. Але можливо не такий великий зазор, а просто розбити на групи, і кожна група має свою голову і свій хвіст, і з ними співпрацює, а стартувати можна і всім одночасно (ну типу одна група за іншою).
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення s.pal »

AM писав:
s.pal писав:Пропоную прибути всім завчасно для того щоб сформувати колону з двох трьох груп в залежності від кількості машин.
В голові і в хвоті групи машина з радіостанцією для корегування, як що хтось застряг на світлофорі то мачить останній і головний підтормажує всю групу. Старт слідуючої групи через 5-15 хвилин ну як вирішим для того щоб не робити скупчення на паркуванні в центрі, поки одна група паркується друга підїзджає.
Не повністю моє досягнення , зформовано з думок в голос з Миколайковичем.
Слушно. Але можливо не такий великий зазор, а просто розбити на групи, і кожна група має свою голову і свій хвіст, і з ними співпрацює, а стартувати можна і всім одночасно (ну типу одна група за іншою).
Шось тіпа того.


Прохання до Володі звичайно як що є така змога взяти гучномовець.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

Для того що б кричати на 20 людей????
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення s.pal »

Доречі в багатьох людей виникло питання на яку сторону клеїти наклейку?
Пишу на прохання трудящіх.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення myshketer »

С Олегом вчера про это говорили - можно вешать на левую сторону, по-скольку лицевая сторона флага с правой стороны
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення автобат »

Особисто моїх знайомих прийде подивитись чоловік 10-15, та ще чіїсь прийдуть. та просто ротозії будуть.

Колони треба створити не велики. з тих міркувань, щоб не було розривів між машинами великих. Краще нехай буде 2 колони по 8-10 машин в купі. ніж одна з головою на Левандівці, а хвостом біля автобусного. Ми так вже бастували позамінулого року, коли після другого кола по центру машини порозбредались хто куда і потім збирались 2 години в купу.
Маршрут і план дій треба вивчити всім, щоб не виглядати баранами. ПДР не порушувати категорично.
Для цього швидкість руху головної машини в колоні повинна бути 20 км год. Ми їдемо не на гонкі, а продемонструвати, що ми Є і нам 10 років. Проміжок між колонами 10 хвилин.
Справа в тому, що під час розміщення машин в центрі нам необхідно якісь час і щоб не робити вакханалії, одна колона розміщуеться, за той час наближуеться наступна. Заїзд в центр пропоную здійснювати з сторони Галицького базару: там є можливість безболезненно для іншіх учасників руху колоні розташуватись справа і помалу заповзати на площадку для паркування .
Засоби обгородження площадкі є і в 8 ранку будуть присутні на площадці. Але потрібно 2 добровольці, які б були там і пільнували площадку на всяк випадок. Може хтось бути навіть без машин.
При прибутті на місце паркування водій головної машини повинен прийняти рішення і запаркувати автомобілі своеї колони, використовуючі сигнали регулювальника.
Машини треба поставити рівними рядами, тоді це буде виглядати красиво і акуратно.
Всі водіі, які будуть рухатись в колонах повинні дотримуватись ПДР і підпорядковуватись під час руху і паркування вимогам головних водіїв.
Тоді нас ніхто не осудить і всім буде приємно бачити нас в місті.
МУШКЕТЕРУ ОСОБИСТО пропоную заткнути на цей час свій пртистоячій характер і бути чемним. Шпагою потім помахаеш.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення myshketer »

МУШКЕТЕРУ ОСОБИСТО пропоную заткнути на цей час свій пртистоячій характер і бути чемним. Шпагою потім помахаеш.
Предложение не принимается, встречный совет - не указывать что мне делать, махать можно чем угодно.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення max »

Volodymyr писав:От як могло прийти в голову порушувати ПДР?
просто питаю. бо бувають колони у супроводі міліції, яка забезпечує їм безперервний рух і регулює решта трафіку не задіяного в колоні, незалежно від знаків і світлофорів.

(нє, ну ви нічого такого не подумайте) але є таке:
ПДР писав:25.4. Колона, що рухається без супроводження оперативними транспортними засобами, повинна бути розділена на групи (не більше п'яти транспортних засобів у кожній), дистанція між якими повинна забезпечувати можливість обгону групи іншими транспортними засобами.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення max »

ну але в нас напевно формально не колона, бо колона має мати знак "К" на машинах
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

І вже точно не з супроводом.

Всі хто не згоден з вимогами організаторів - прошу завтра не приїжджати. Згідно поданих документі всю відповідальність за завтрашній захід несу я особисто. Так що подумайте перед тим як починати створювати проблеми.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення max »

шайтанамана :) Просто ненавязливо уточняв про світлофор і шось схоже на благо уникнення неправильних ситуацій. То не наєзди, все буде файно :)
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

Я просто всіх попросив. Нічого особистого :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
stormlviv
Повідомлень: 15
З нами з: 17 травня 2010, 10:50
Ім'я: Ромка
Авто: Opel Montere 3.1 TD

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення stormlviv »

Наш клуб приєлнається до Вас з 5-7 машин, для підтримки.
Вкладення
LOGO-1.jpg
Закрито