Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення автобат »

Андрійку, фото прапора є в фотозвітах по поїздці на Пікуй.Один з них там вже був. :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення s.pal »

s.pal писав:Шановне панство!
Прапори вже в мене в офісі, наклейки будуть завтра.
Нагадую, Чорновола,45А 067-948-27-17
Наклейки теж вже в мене!!!!!!
Прошу отримувати!!!!!!

________________________________________________
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
РОМIК
Повідомлень: 144
З нами з: 09 листопада 2009, 19:20
Ім'я: РОМАН
Авто: TOYOTA (тося)
Звідки: Україна, Львів

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення РОМIК »

МЕНІ.МЕНІ НАКЛЕЙКУ. А яка форма одежі під час автопробігу?????? :) може то коштюм одіти?
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення s.pal »

РОМIК писав:МЕНІ.МЕНІ НАКЛЕЙКУ. А яка форма одежі під час автопробігу?????? :) може то коштюм одіти?
Лакери нові з коперативу, сорочка біла, коштюм спортивний :)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення автобат »

Думаю, что форма одежды должна быть походная, но чистая. Костюм разрешить одеть только Андрею АМ. Все-таки униформа - это одна из составляющих нашего образа жизни, а УАЗ Андрея без смокинга не смотрится. :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

В суботу на запланованому місці нагородження буде повно машин, центр не перекритий. Розміститись біля Міцкевича буде важкувато. Яки будуть ідеї що до того як застовбити місце?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
sasha.lviv
Повідомлень: 251
З нами з: 18 вересня 2006, 15:24
Ім'я: Олексадр
Авто: Беха сіра
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення sasha.lviv »

стоянка там платна, тільки домовлятись з "начальником " парковки за гроші. більше шансів нема
http://smartclub.olx.ua/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення автобат »

Я пропонував быля Божої Матері, там де завжди гори снігу зимою насипають. Там можна поставити в 2 ряди машини обличчям одна до одної. Рух від Коперника ми не закриемо, а з іншої сторони там рідко колись хтось розвертаеться кругом Міцкевича, да і кому тре, об їдуть чуть далі. Можна заздалегіть послати туда 2 машини, жби не давали там нікому паркуватись.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення myshketer »

Shto za bred - ne nado nikomy meshat', kto vobshe pridymal tam chtoi-to delat'? Kakoe nagrogdenie, mu posto ezdim kolonnoy.. pri chem tyt Bojia mater ili Tcentr voobscghe??? Ya ne v kyrse, moget prosvetite na schet programmu? Vrode kak idea byla poezdit po gorody, a dalshe po domam?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

автобат писав:Я пропонував быля Божої Матері, там де завжди гори снігу зимою насипають.
Офіційно там стояти не можна. Мені вже дзвонили з ДАІ міста, уточнювали як ми там збираємось щось робити і
myshketer писав:Ya ne v kyrse, moget prosvetite na schet programmu?
Треба ходити на збори, або читати протокол зборів на форумі - http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic. ... 812#p36812 п.1.2, п.1.3

P.S. Наступні повідомлення на трансліті буду видаляти, 2011 рік на дворі.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення AM »

Спакуха, без паніки.
З ДАЇшником спілкувався. З парковщиками теж. Телефон директора комунальних парковок дістав, але поки не дзвонив, бо можливо і не треба.
Ситуація така - в суботу та парковка (площа Міцкевича між банком і магазином книга не працює, ніхто там не ходить і плату не бере. Тобто можемо обгородити собі місце скільки нам треба, щоб там ніхто не паркувався, і якщо ми зможемо забезпечити там місце для 20 автомобілів + площадочка для нагородження - тоді все нормально. Але для цього потрібно якісь стовпчики або деревяні козли, щоб натягнути між ними стрічку. Якщо ж по якихось причинах ми не зможемо забезпечити достатньо місця для паркування всіх двадцяти машин вкупі на парковці, то тоді можна задіяти план Б. А точніше - запаркувати десь до 13-15 автомобілів вразброс на тій самій парковці (думаю що проблем там не буде, бо парковка величезна десь на 50-70 машин, а то буде субота вихідний. Решта 5-7 машин шикуються на пятачку між Матірю Божою і Памятником Міцкевича (там теж доволі багато місця), можна 3 з тих машин поставити з відкинутими задніми бортами, щоб використати їх як п"єдестал для 1-2-3 місця і провести нагородження там (на тому пятачку). В такому випадку ми теж нікому не заваджаємо. Говорив про це з ДАЇшниками - вони принципово не проти, хоча звичайно їм більше сподобався варіант з використанням парковки перед маг. Книга. Ну але на крайняк то вони типу не проти.
Тобто тепер потрібно:
1. Визначитись, чи потрібно дзвонити до директора підприємства, яке займається комунальними парковками, бо можливо розмова із ним закінчиться просто затвердженням наших планів (все ж парковки в суботу вихідні), а може захочуть якісь гроші.
2. Визначитись чи ми будемо відгороджувати місце на парковці, чи ні і підемо по плану Б.
2. Якщо відгороджуємо місце - треба стовпчики, або козли, або з тридцять метрових дощок щоб зробити козли (любої якості, навіть тоненьких) - для того, щоб обгородити парковку.

Хто має які міркування і може хтось має якісь дошки на відходи щоб зробити ті козли
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення звездочет »

Мої міркування:
1) Обовязково домовитись, щоб була якась предява для тих, хто захоче запаркуватись на цій стоянці. Тобто ми не просто захотіли і загородили, а домовились і оплатили(навіть якщо нічого платити не будемо, всім решта про це не обовязково знати)
2) Краще на парковці. На тому пятачку машини можливо і помістяться, але перед ними будуть ще люди - призери з групою підтримки і звичайні прохожі. А це як мінімум чоловік 20-30. В притул до постаментів(машин з відкритими бортами) вони стояти не будуть, бо нічого не побачать. Будуть стояти на відстані 2-5 метрів, а це вже на проїздній частині.
3) Колись я був техпомічником на концерті якраз на цій стоянці. Так цю стоянку за день до концерту обгородили тими загорожами, що перекривають центр на вихідні і свята. Треба запитатись в комунальників(з якими будемо домовлятись про стоянку) про оренду. Але загородження буде мало. Треба, щоб там хтось дежурив завтра зранку.

Доречі на цьому загородженні (якщо воно буде звісно) можна вчепити банер і якесь оголошення про нагородження.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення myshketer »

Володимир, апдейтни, пожалуйста, информацию на первой страничке, добавь туда распорядок из протокола
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

Готово.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення max »

а якшо (напр) половина машин з колони проїхало світлофор на зелене, а решті загорілось червоне - то та решта стоїть чи їде на червоне?
Закрито