Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

Автопробіг був видовищним та ефектним. Нагородження біля Міцкевича серед міста де реально це було мало кому цікаво.. не знаю. Я не бачив натовпу чи юрби зацікавлених людей. Зате бачив і збирав сміття після відкоркування шампанського і це в центрі міста. При тому що порожній ящик стояв поруч. Та і залита шампанським бруків теж виглядала не дуже ефектно. Тобто що би я не робив з того всього - то не проводив би нагородження + було холодно. Все решта має право на життя.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення s.pal »

1. Вартує проводити!!!
2. Не обовьязково дуля в дулю такий самий захід, але всеж проводити.
3. Читаємо пункт перший, а то і в вузькому кргу нікого не залишиться.
4. Сам парад як для першого разу пройшов прекрасно, виручила субота(мало машин), наша організованість тощо, а от гулянку я би на наступний раз таку не робив.
Чому? Та тому що ті хто запізнився залишились голодні(я не про себе, від мене не забереш :lol: ), деякі люди не пили горілки, а за неї платили і при цьому купляли пиво за свої гроші, думаю що за таку суму грошей можна підібрати щось прикольніше, наприклад замовити якусь базу, купити соку, горілки, пива, вина, ну кому що до смаку, пару відер шашлику, та фрукти овочі.
А ще мені здалось що були люди яких не було в списках на здачу грошей. Якщо я не правий поправте мене.
Пишу все це без всяких вигонів, тільки для того щоб на наступний раз все пройшло ще краще. :) ;)

Питання вартує піднімати, бо при розмові народжується істина. ;)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Volodymyr »

Доздавали в суботу з самого ранку і біля монументу і на вході і в самому Роберті Домсі. Я до-речі теж горілку не пив, хоча і платив за неї, і що? Можемо повернутися до минулорічного варіанту. Кожен платить за себе і тільки за те що бере. Вроді минулого року теж було все нормально
Що до запізнились. Тут вині самі. Як не крути - але регламент є регламент. Відра шашлику і якась база - це прикольно. Тут же дали під ніс. Але ми обговорювали це 2 місяці назад. Поїде 20 чоловік. В Домсі було більше 50-ти. Хоча можна піднімати питання знову. Особисто хочу 1 раз в рік сходити з усіма в ресторан чи кафе, інші 51 вихідний погоджуюсь на любу програму :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Alex_L »

1. Вартує!
2. Наприклд як було у Зашкові.
3. "в узком кругу огранічєних людєй" можна кожні вихідні, а публічнні заходи 1-2-3 рази на рік.
4. Загальне враження - абсолютний позитив, а нагородження, якщо воно не стосується данного міроприємства, дійсно краще проводити окремо

Фотки :)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення автобат »

По- перше, всім дуже дякую за чудовий день!
Настрій особисто у мке був святковий.
Масові заходи такого типу проводити тре. Це, як оказалось трохі напрягек тих, хто підписуеться в яку-небуть діяльність по організації. але КАЙФОВО, ей Богу! Нагородження... особисто мене не ображало, що мало сторонних людей звертало на нас увагу. Я ся тащів і мені все пофіг.
А вот, коли підішла жіночка з чоловіком і подарували трояндочку з словами: "Ми слідкуемо за подіями клубу і вболіваемо за Вас , вашу дружіну та Тараса Верту!"... Тут, скажу я Вам , я був обезкуражений... Це були незнайомі мені люди. Було дуже і дуже приемно. Я дуже вдячний цім людям за таку увагу до мене .
Думаю, що рух клубу на сьогодняшній день трима правильний напрямок.
Головне - дотримуватись чітко одного правила: НІКОЛИ НІ ПРИ ЯКІХ ОБСТАВИНАХ НЕ ПРЕД ЯВЛЯТИ ПРЕТЕНЗІЙ ДО ІНШІХ І НЕ СРАТИСЯ.Щось не подобаеться - відійди в сторону і дай лижню іншім, або маслай теж як могеш...
Прощо там ще? Роберт Домс? Вибирали самі, хоча на іншій раз не погано спробувати іншій заклад, для розвідки якого і організовані посіденьки кожної останньої п ятниці місяця.
Вот що було погано, що люди, якіх просили здавати гроші на ресторацію, протягнули до останнього. В результаті получилось дуже незручно, коли тіх кого і не чекали прибуло вчасно і аж дофіга, а ті, хто потурбувався за свое місце і прибули не спеша, впевнені в своїй правоті, тягали собі приставні лавочки.
А ті, хто їздив замовляти зал... Коли адміністратор сказала:" Та хлопці, та ви ЩО?! Ви хочете зайняти цілий зал і прийшли з 2-ма тисячами?! Я був розгублений, скажу Вам чесно.
От з цім питанням якось треба бути наступного разу організованіше.
А хто пив горілку, хто ні, рахувати не варто: я не їв овочі і піпільсини теж, хтось не пив горілку чі компот. Тому була замовлена не велика кількість горілкі, шоб було на столах, а шоб напитись, ше вже кожен собі індівідуально.І взагалі, якім чіном можна догадатись, для кого що замовити і кому як догодити? Мабуть тре бути Дідом Морозом, а йому теж замовлення на вікні лишають. Замовлення робиться ЗАГАЛЬНИМ!!! Подобаеться - п еш, не подобаеться - не їдж, зовсім не подобаеться= їзди на таксі :lol: :o
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
vanja
Повідомлень: 3
З нами з: 25 грудня 2011, 22:36
Ім'я: Іван
Авто: УАЗ31512 НИВА2121 WV T-4

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення vanja »

Сергійко!!!!!!!!!Ти у всій красі , я радий що є такі друзі як ти.СУПЕР молодці
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення s.pal »

Volodymyr писав:Доздавали в суботу з самого ранку і біля монументу і на вході і в самому Роберті Домсі. Я до-речі теж горілку не пив, хоча і платив за неї, і що? Можемо повернутися до минулорічного варіанту. Кожен платить за себе і тільки за те що бере. Вроді минулого року теж було все нормально
Що до запізнились. Тут вині самі. Як не крути - але регламент є регламент. Відра шашлику і якась база - це прикольно. Тут же дали під ніс. Але ми обговорювали це 2 місяці назад. Поїде 20 чоловік. В Домсі було більше 50-ти. Хоча можна піднімати питання знову. Особисто хочу 1 раз в рік сходити з усіма в ресторан чи кафе, інші 51 вихідний погоджуюсь на любу програму :)
Супер!
Питання про гроші викреслюємо. :D
Що до регламенту, Вовчик миж не в армії, миж джипери люди свобідні майже хіпі :D
Що до шашликів і бази, просто пропозиція і вона не меє бути однією і правильною, чекаємо на пропозиції.
Що вибирали Роберт домс так це правильно всі гуртом, обговорюємо все для того щоб зробити все ще краще.
Дайош Хрестини клубу літом! :)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
sasha.lviv
Повідомлень: 251
З нами з: 18 вересня 2006, 15:24
Ім'я: Олексадр
Авто: Беха сіра
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення sasha.lviv »

Всем спасибо. Было классно все организовано. Сделать лучше и чтобы при этом все остались довольны НЕВОЗМОЖНО. Мне понравилось...был веселый с самого старта. Еще раз благодарность всем организаторам за праздник!!!
http://smartclub.olx.ua/
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення max »

Мені все сподобалось, дякую за нагоду зустрітись (з деким вперше вживу) і повозитись з вами, і ше раз вітаю з десяткою! :)
В домсі я не був, незнаю шо там було. Але раз вже тут питають думок, та й ше кажуть шо було зимно - дозволю собі висловити деякі думки відносно нагородження (тільки не ображайтеся). Можна робити нагододження на самій вечірці, в якомусь залі зі сценою. Так би було затишніше, тепліше і мож би було цим процесом більше насолодитися :) Також кожен з призерів міг би толкнути рєч про враження від того змагання, ну і розказати шо він там зламав, + тост. Також по мірі нагородження мож би було показати якесь відео з того змагання і фотки на проекторі по учасниках і переможцях, бо наприклад мені як людині яка на тих змаганнях не була - було б цікаво почути більше інформації, а не тільки хто яке місце в якій категорії зайняв. Ну і там дівчат з модельного агенства мож запросити - шоб медалі вішали :) Одним словом тут мож багато придумувати в тому напрямку :)
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення автобат »

Досвід приходе поступово. Головне, щоб кожний наступний раз був кращій за попередній.
Катонич, я читав тобі вірші!!!!!!!!!
Целовать не треба. Коли станеш БАЛШИМ началникам. поставиш пиву.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення AM »

max писав: Також кожен з призерів міг би толкнути рєч про враження від того змагання, ну і розказати шо він там зламав, + тост. Також по мірі нагородження мож би було показати якесь відео з того змагання і фотки на проекторі по учасниках і переможцях, бо наприклад мені як людині яка на тих змаганнях не була - було б цікаво почути більше інформації, а не тільки хто яке місце в якій категорії зайняв.
Ну так приїзджай на змагання, і буде досвід ;)
А поломок боятись не треба. Насправді був випадок коли брала участь вольво крос кантрі чи щось подібне (паркетнєг) і не зламало нічого, і перше місце зайняла. Так що якщо все з головою і чуттям - все нормально, а з дуру можна ТОЙ зламати. ;)
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення Katonych »

автобат писав: Катонич, я читав тобі вірші!!!!!!!!!
Целовать не треба. Коли станеш БАЛШИМ началникам. поставиш пиву.
А я всё-всё-всё пропустил :( :( :(
Приеду, поставлю пива и буду просить повторить :oops:


пс. кстати, а в Домсе никто не фотографировал что-ли?
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення nick2121 »

vanja
Повідомлень: 3
З нами з: 25 грудня 2011, 22:36
Ім'я: Іван
Авто: УАЗ31512 НИВА2121 WV T-4

Re: Автопробіг вулицями міста Лева 24.12.2011

Повідомлення vanja »

ДРУЗІ!!!!!!!! ВІТАЮ ВСІХ З НОВИМ РОКОМ
Закрито