Gorgan Trophy '10

Описи, регламенти, реєстрація, звіти
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Закрито
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Gorgan Trophy '10

Повідомлення Volodymyr »

Зображення

З 22 по 26 вересня 2010 року відбудеться черговий, гірський етап Кубка ФАУ з трофі-рейдів. Змагання пройдуть в одному з мальовничих куточків Карпат, Горганах. «Gorgan Trophy» по праву вважається найбільш цікавим і захоплюючим з усіх трофі-рейдів, проведених в Україні. Починаючи з 2007 року, «Gorgan Trophy» збирає кращих спортсменів України, Росії, Білорусії, Польщі та країн Прибалтики. У світі не так вже й багато трофі-рейдів високого класу: «Croatia Trophy» в Європі, «Ladoga Trophy» та «Arctic Trophy» в Росії, «Outback Challenge» у Новій Зеландії, «Rainforest Challenge» у Малайзії. Традиційно найбільш представницьким і таким що «де-факто» отримав статус міжнародного в Україні, став трофі-рейд в Горганах. Сюди трофістов тягнуть повний набір позашляхових пригод, відмінна організація змагань і чудова природа Карпат.

Гірське трофі по своєму особливе та складне. Звиклі болота та трясовинна тут складають дуже малу частину тих перешкод що стають на шляху екіпажу. Та й вони ці болота особливі, так звані Карпатські болота з характерними глиняно-кам'янистим ґрунтом до котрого машина просто прилипає. Більшу частину маршруту складають кам'янисті русла річок що водночас є єдиною дорогою в ущелинах, круті та затяжні підйоми з промивинами, піднімаючись по яким іноді здається що їдеш просто неба. Броди через гірські ріки котрі затаїли немало несподіваних сюрпризів як то швидка течія що може збити не тільки з ніг але й потягнути позашляховик чи промивини глибиною в пару метрів в котрі можна потрапить. Гостре каміння як дуже часто стає причиною поломки всього що є знизу машини. Додаткову і не малу складність завдає гірській, мінливий клімат котрий змінюється не тільки впродовж доби, але й в залежності від висоти. І відносно теплий осінній день, за лічені хвилини змінюється холодним та похмурим вечором і з дощем та снігом.

У цьому році змагання проводяться у всіх п'яти класичних залікових категоріях:
  • ТР1 — серійні позашляхові автомобілі.
  • ТР2 — підготовлені позашляхові автомобілі.
  • ТР3 — спеціальні позашляхові автомобілі.
  • ATV — квадроцикли.
  • Туризм — стандартні позашляхові автомобілі з будь—яким ступенем підготовки.
Також проводиться командний залік.

«Gorgan Trophy '10» буде проходити у форматі GPS — орієнтування з коефіцієнтом змагань 1,2. Учасники змагань за 3 дні повинні будуть знайти максимальну кількість контрольних точок на важкодоступній гірській місцевості. Протяжність траси 200 кілометрів. Час безпосередніх перегонів — 40 годин. Місце розташування базового табору — с. Осмолода, Рожнятівського району, Івано-Франківської області на території готельного комплексу «Вільні Вітри».

Організатори подбали про те, щоб траса «Gorgan Trophy '10» була цікава не тільки учасникам змагань, але і глядачам. Для журналістів буде організовано виїзд на найбільш видовищні ділянки траси. У всіх категоріях змагань представлені найсильніші спортсмени нинішнього Кубка ФАУ з трофі-рейдів. Боротьба буде серйозною і безкомпромісною, адже перемога в гірському етапі — це доля найсильніших.

Представники ЗМІ можуть відвідати змагання акредитувавшись за тел.: +38 (032) 297-11-70, +38 (067) 670-65-99 (Володимир Яцинич), чи відіславши листа на info [at] gorgan-trophy.info

Реєстрація | Регламент | Учасники | Форум | Фото 09, 08, 07 | Відео 09, 08, 07

Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення Зображення
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '10

Повідомлення Volodymyr »

Закінчено маркування КП «Gorgan Trophy '10». Загальна кількість КП – 208. З них ТР1 – 41, ТР2 – 44, ТР3 – 44, ATV – 53, Туризм – 26. Траси TR1-TR3 та ATV складніші минулорічної. Траса для ТР1 складна, багато кам'яних русел де необхідно мінімізувати швидкість, частина під'їздів без ручної роботи береться дуже складно, обов'язкова справна лебідка та бензопила та лопата. На всіх спортивних трасах будуть повалені дерева, в горах було дуже дощове літо. Туризм проходиться без лебідки. Зверніть увагу на режим і умови роботи закритого парку та інші особливості змагань, стаття 3.1. індивідуального регламенту змагань. Для глядачів та вболівальників у базовому таборі з'явилися певні особливості перебування в базовому таборі та під час змагань. Більш докладно.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '10

Повідомлення Volodymyr »

У неділю, 3 жовтня 2010, о 20:30 по Першому Автомобільному Телеканалу буде передача про "Gorgan Trophy '10".
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Gorgan Trophy '10

Повідомлення автобат »

Звичайно, львівських машин було дуже мало і деферамби писати особливо нема кому. Я згідний, що не кожному по кішені ці змагання. Але я не про це. Хочу сказати, що ГОРГАНИ - це дуже цікава справжньо спортивна подія. Це було красиво. А саме головне, вся траса була прокладена нашими одноклубниками і вкладено в организацію було не тільки збитки по запчастинам на Тарасову Люську, але ще і їхні з Володимиром душі. Ребята, я пишаюсь ВАМИ. Я бачив очі спортсменів на фініші - це запал восторга на втоптаній бездоріжжям гримасі. Львів - рулить, чи як там правильно має бути сказано!
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Закрито