Про йордан на Погулянці

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Про йордан на Погулянці

Повідомлення Volodymyr »

Тарас з Манівців написав:
Про йордан на Погулянці, і звичайно з ядом... Йордан! А шляк наглий, а чо не Єрусалим і гріб господній?! Нє ну називайте як хочете... То ваше паті. Але як атеїст який не вірить в чудотворні функції і як людина, яка якщо не може зупинити то мусить очолити, я хочу вас спитати... Вчора три організації подзвонили з запитанням " чи можна прийти і де їм глінтвейн можна зробити, поляну накрити"? А вас точно водохреща цікавить? Йдіть на цвинтар набухайтесь!!! Там можна, там нема закладів освіти в зоні 50метрів.
Так як я зацікавлений, щоб в очищеному озері не плавали оздоровлені трупи, я звісно чергуватиму з 12-22.00. Так як я не вірю в чуда - розпалим багаття для обігріву. Поставимо палатки і столи. Чи будуть танці з бубнам, хоругвами і іншою релігійною атрибутикою?... Не знаю і хочу вірити, що ні. Бо як кажуть пусти свиню під стіл. Вже на джерелі вліпили ідола, і срати вони хотіли на інших віруючих і не віруючих, так само як і на канони власної віри. "Чудові" скульптурні ксерокопії, ще не осяяні діодами і пластмасовими квітами але не всьо ся зразу, спершу скринька. Так як я не варвар, щоб ламати, планую доставити, з часом, БУДДУ, КАЛУ, МОХАМЕДА і звісно ДАЖДЬБОГА але спробую отримати дозвіл від ЛМР, для прікола.
Ну і для усвідомлення і можливо інтелектуального примирення. Наповніть змістом форму, а не виставляйте на показ. Думайте головою, що ви хочете передати дітям традицію свята чи буху? І ще одне, по воді ходив ніби один чоловік, по шестисантиметровому льоді планує кілька сотень...фізику ніхто не відміняв. Пишіть в коментах, плюйте на спину, перепощуйте.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти