ЄвроМайдан

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
mr.Paganel'
Повідомлень: 99
З нами з: 13 листопада 2011, 11:53
Ім'я: Дмитрий
Авто: ВАЗ 2121
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення mr.Paganel' »

А чего тут так тихо? Уже никому не интересно?
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Khimik »

Зміст?

Від ляпання язиками нічо не зміниться.
Як і в принципі від співання Гімну на майдані...

може мастять кулемети... хз....
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Толстяк »

Мастять. Втикаю в монітор, кабельне відключили. Хочу їхати, та пневмонія здолала. Може ще тута стану у пригоді. У нас ні прокуратура, ні міліція, ні податкова, нічо ще не горіло, нажаль.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »


Що я бачив за останні сім годин. Доповідаю.

Бачив, як десять тисяч людей спалили військову частину, яку до того місяць блокували, зайшли всередину, роззброїли 300 ВВшників і повезли їхню амуніцію на Майдан. Не треба було рипатися кудись виїжджати.

Бачив вогонь у два поверхи заввишки біля обласної прокуратури та проспект Шевченка, засіяний аркушами викинутих із вікон кримінальних справ.

Бачив, як біля оточеної барикадами будівлі ГУ УМВС у Львівській області палають документи, а в коридорі серед повстанців спокійно стоїть головний обласний мент Рудяк (поважаю).

Бачив перевернуті та потрощені міліцейські машини біля грізного райвідділку на Мартовича, зовсім-зовсім розгромленого. Хлопці відтягнулись за всі кривди.

Бачив захоплене людьми СБУ. Бачив, як палає машина прослушки, про яку мені не без жалю сказали, що вона коштує півмільйона доларів. І багато всього всередині СБУ бачив.

Бачив із балкону останнього поверху Франківського райвідділку людей внизу, які кричали "Слава Україні!" і палили документи. Мені, чесно кажучи, не дуже подобається, що все попалили. Хоча це можливість почати історію, принаймні, цього регіону з чистого аркуша.

Бачив Податкову, яку керівництво здало без бою, попросивши нічого не трощити, але активісти побачили, що там нудно, й пішли геть.

Бачив ізсередини частину на Стрийській, яка вже догоряла, і ВВшників, які спокійно ходять поруч із активістами, стріляють у них сигарети й розмовляють про те, як воно далі буде.

Бачив незворушних вуйків на КПП на Трускавецькій і Княгині Ольги, де всі сплять, попри те, що сусідня військова частина палає.

Не уявляю, що принесе ранок і як ми будемо далі жити, але точно знаю, що влади режиму Януковича у Львові більше немає, і це мене тішить.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

вот так теперь проверяют документы


http://www.youtube.com/watch?v=C_dQfDVXvuU
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення goric »

СБУ та Р.В міліції на вул.Мартовича та Чупринки більше НЕМА!!!
Вкладення
IMG_1187.JPG
Якогось мєнта))))
Якогось мєнта))))
Залізничний Р.В.
Залізничний Р.В.
Обласна Міліція
Обласна Міліція
Облосна Прокуратура
Облосна Прокуратура
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення nick2121 »

"Терористи"
Зображення
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

Усі знають, що після вчорашніх подій у Києві, а саме нападу Беркуту на Майдан, у Львові почалися масові погроми військових, міліції, прокуратури, СБУ та ДАІ.
З одної сторони усі ці події мали певну логіку, адже несприйняття людьми того, що міліція у Києві вбиває свій народ, породила протест проти міліції у Львові, який виразився у активних та радикальних діях.

Що вібувається у Львові сьогодні!!!
А сьогодні продовжуються погроми ДАІ, міліції та прокуратури по другому колу.

Хто це робить?
Переважно це групи молодиків по 16-17 років, які ходять з дубинками та починають палити Львів. Одні називаються Правим сектором, а інші називають себе звичайними львів'янами, яким набридло міліцейське свавіля. По факту невідомо хто ці молодики, та невідомо чи вони взагалі проживають у нашому місті.

Що ми маємо на сьогодні 19.02.2014?
Сьогодні вони пробували захопити інститут МВС у Львові, повторно чинять погроми у тих структурах, які чинилися вчора.
Виклик по 102 та жоден райвідділ у Львові не працює, прокуратура так само ліквідована. Банальне ДТП з потерпілими чи вбивство - до Вас ніхто не приїде на виклик.

Навіщо це роблять?
Є версія, що у Львів заслали спеціальну группу молодиків, яка має ліквідувати у Львові міліцію, ДАІ, та прокуратуру, щоб Львів став беззахисним перез злочинністю.
Після цього у Львові розпочинається марадерство, грабежі та вбивства ( при тому, що міліції у Львові нема, її ліквідували).

Через декілька тижнів після терору, Янукович оголосить у Львові надзвичайний стан в зв'язку з криміногенною ситуацією, після чого Львів буде закритою зоною, і в нього будуть введені війська з інших регіонів.

Зараз розробляється план, як можна протидіяти, щоб зупинити ці погроми, та відновити елементарну роботу міліції, про що ми повідомимо усіх завтра.

Можемо дати певні поради, що робити можна вже зараз:

1) Не піддавайтеся на провокації та не приймайте ніяких участей у погромах у Львові. Повірте, спалили та пошкодили майна та структур ітак дуже багато.

2) Цікавтеся у своїх дітей куди вони ходять та чим займаються у час який проводять на вулиці, роскажіть їм про цю ситуацію.

3) Повідомте цю інформацію своїм рідним та друзям, усі мають розуміти що відбувається та до чого це може призвести.

Завтра ми повідомимо, як можна долучитися до захисту Львову від тітушок, які займаються мародерством у Львові і можуть спалити увесь Львів та потопити його в криміногені.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

Последствия атаки "Беркута" и ВВ в Мариинском парке 18.02.14.
слабонервным смотреть не рекомендуем



http://ukraine.d3.ru/comments/524687/
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення pilgrim »

pilgrim писав:Последствия атаки "Беркута" и ВВ
и бандитов, вместе с ментами ... :evil:

http://www.youtube.com/watch?v=3lzETS_-GGs
http://www.youtube.com/watch?v=0JqPZYTbJLY
http://www.youtube.com/watch?v=s7jVEF9AZOI
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Denon »

У багатьох державних установах сьогодні організували "евакуацію" (обласне управління юстиції на Шашкевича, Сихівський, Галицький районні суди, окружний адміністративний суд на Чоловського)- до обіду потрібно було звільнити приміщення і забрати свої речі.
Це очевидно підготовка до спланованого властями і тітушками вандалізму, про який відомо керівникам державних установ.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Alex67 »

З огляду на те, що дорогі авто керівників держустанов зникали за пів-години до початку штурму навіть якщо їхні власники залишалися на робочих місцях то принаймі керівники МВС, прокуратури та СБУ знали про штурм і навіть про приблизний час початку штурму. Думаю так списали чимало проблем які могли вилізти при адекватній перевірці, зокрема 1170 стволів які кудись щезли.
Олексій
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

Швидше за все буде задача, перекинути медикаменти зі Львова до Києва на пряму в Червоний Хрест. Наші колеги джипири зі Польщі мають завезти цей вантаж у Львів. Попередньо це 2 пікапи. Тобто це десь приблизно такий об'єм.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

Схема перегралась, відбій.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

Зображення

В кожного ж дома є вагон футболок з покатух? Поділіться. Та купіть в магазині і докиньте пару речей зі списку.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Відповісти