ЄвроМайдан

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Les`
Повідомлень: 80
З нами з: 22 травня 2009, 10:31
Звідки: Івано-Франківськ

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Les` »

Виїжджатиму біля 12.00 -01.12 з Франківська, місця є, та заїжджати в Львів не спосібно.
тел.0974910421
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення nick2121 »

Тільки що приїхав з Львівського Майдану. Людей було ДУЖЕ багато. Приємним сюрпризом була поява Кличка.
Хто поїхав на Київ - героям слава! Я так розумію у складі загальної колони яка стартувала від облради о 22:00?
Хто у Львові - приходимо завтра на мітинг!
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Толстяк »

Що скажете про петицію до американського уряду?
https://petitions.whitehouse.gov/petiti ... hank-you=p
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

Там до-речі є і більш цікава https://petitions.whitehouse.gov/petiti ... e/PX9f3JxV
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

От Януковича-младшего отказалась вся его пресс-служба

Пресс-служба Януковича-младшего отказалась работать на него. ЗАЯВЛЕНИЕ
В редакцию ain.ua пришло письмо от пресс-службы Януковича младшего:
Зображення

Коллеги, в связи с разгоном мирной демонстрации в субботу утром, а так же курсом, который после этих событий взяла власть, с сегодняшнего дня мы, Ольга Ивахно и Александр Щербаков, отказываемся выполнять обязанности руководителей пресс-службы народного депутата Виктора Януковича младшего. Мы считаем, что оправданий действиям власти по отношению к студентам на Майдане быть не может. Заявления о том, что это были «провокации» или «подставы» - лишены любого смысла. Вы до сих пор не услышали имена «реальных» виновников, потому что совершенно очевидно, на ком лежит ответственность. Зато, было принято решение сбрасывать вину на детей, которые якобы первыми напали на Беркут.

Вчера многие из вас видели, что позиция Януковича младшего по отношению к разгону демонстрантов была куда более близкой и понятной людям на Майдане. На наш взгляд, даже этого не достаточно - нужно было развернуться на 180 градусов, признать ошибку и ответить за нее. Но спустя 20-30 минут после публикации (примерно в 1:30 утра), критика разгона была удалена и, позже, вместо нее, появилась совершенно другая точка зрения в стиле чечетовщины. Это радикально отличается от всего, что лично мы делали на протяжении последних двух лет и мы не хотим, и не можем в этом участвовать.

В контексте действий власти на Майдане, можно предположить как будут разворачиваться события в 2015 году. Единственная возможность изменить этот сценарий - выйти на ‪#‎євромайдан‬ и заявить о своей позиции открыто.

Мы понимаем, что после этого заявления нам прийдется трудно. Очевидно, что наш поступок будет расценен как предательство и нам еще предстоит столкнуться со всеми прелестями «йолки». Поэтому для нас важно, чтобы эта информация была максимально распространена.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Khimik »

А дотепер свято вірили в "світило спорту"?
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

Ні. І на світило він не тягне не разу. Про це вже холівар був не раз. ВІДМЕЖОВУВАТИ ТРЕБА.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Chipsuk »

Доброго вечора всім, тільки що приїхав з Києва!! Попав під роздачу, дякувати Богу я встиг забігти до метро, а от мому другу повезло менше, перелом ребра і вибили 2 зуба !!! Його тільки вчора знайшов, він в стадії афекту добіг до парку Тараса Шевченку, набрав вчора мене, бо не міг зорієнтуватися де він є, коли його побачив був шокований!! весь брудний і настрашений, коли почав все розказувати його аж мандражило!!! До чого я це все вів, завтра планую десь о 17 виїжджати знову до Києва, всіх охочих запрошую їхати з нами!! Зараз реально потрібно повстати всім!! Цього разу планую брати якийсь захист, шоломи,щитки і всім раджу))
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Також приїхав вночі. У неділю отримав велику кількість як позитиву так і негативу але все це вилилося в дуже гарний піднесений стан. Отже щодо того якщо в когось є сумніви чи їхати чи ні- однозначно ІХАТИ!!! Недоєднуйтесь до різних там захоплень адмінбудівель чи ще якигось там закладів, бо добре подумайте шо будете робити в цьому захопленому вами приміщенні, хіба ся висрете ;). Поза проведенням мітингів, приєднайтеся до волонтерської діяльності, наприклад я вночі з радістю допомагав на Михайльівській площі, не чекайте що Вас попросять підійдіть і запропонуйте свою допомогу. Всім бажаю добра!!!
Сонця всім!...
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Толстяк »

http://uapress.info/ru/news/show/11544
Провладні дипломати критикують придушення мітингу.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Dikiy
Повідомлень: 249
З нами з: 04 вересня 2006, 15:44
Авто: LR Discovery1
Звідки: Kiev-Brovary
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Dikiy »

Хлопцы!
Я от Киева в 20км живу. Комната свободна . 3-4х людей с серьёзными намерениями можем "приютить". Утром в 07-00 обещаю доставлять личным транспортом прямо на Майдан, вечером как получится, либо самоходоим, либо если не поздно, привезу обратно.
Поймите правильно, я должен в 06-00 вставать, чтобы успеть на работу....
Если не сейчас, то след.раз лет уже....через 20-ть
LR Discovery1 2,5TDi 1993 3дв R380
dikiy.io.ua
Аватар користувача
Meris
Повідомлень: 126
З нами з: 12 вересня 2006, 15:00
Ім'я: Meris
Авто: BJ40, TLC80, J120 exHJ60, HDJ100
Звідки: Вильнюс, Литва
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Meris »

Держитесь ребята... вам самим решать с кем и куда, страна богатая и народ работящий... не то что маленькая Литва... чего то добьетесь, но и пожертвовать придеться... по любому все в жизни будет 50/50... Главное учиться и не идти на поводке крикунов... и не связывайтесь с кредитами, иначе все продадите...
В Вильнюсе был маленький митинг у посольства УА в поддержку митингующих... я слежу по евронюс и ру24 за событиями и честно переживаю... сам был у нас на митинге с разборками с полицией, видел как по сценарию все закручиваеться... очень все похоже...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення AM »

Щойно приїхав з Києва. Дякую Лесь за попозицію, але я знайшов машину і поїхав раніше.

Скажу так, що такої кількості людей мені здається в 2004 році не було. Це було приємно.

Повним дибілізмом було штурмувати АП. Всім ясно що це була не випадкова, а спланована акція - і трактор залишили, і людина якось так знайшлась, яка вміє їздити на тракторі, і завели цей трактор без ключів (те що він був без ключів заведений бачив на власні очі бо перед самим початком завязки я залазив на нього і хотів вимкнути, а в запаленні ключів немає, і це було якраз перед приходом Порошенка. Коли прийшов порошенко його теж особливо не слухали. І ще цікаво - перша димова граната була кинута наскільки я розумію якраз беркутом тоді коли Порошенко якраз переконував відійти від адміністрації і крім того окремі мітингувальники стояли поперек трактора і своїми грудьми не пускали трактор, да і сам я пробував переконувати людей цього не робити оскільки це злочин, і європа це засудить. Коли взірвалась граната, а потім друга звичайно більшість почала відходити, в т.ч. і ті, які стримували трактор, ну і сам порошенко. Звідси питання - чому беркут не дочекався поки порошенко їх не заспокоїть, адже ситуація була хоч і напруженою, але не розвивалась і трактор стояв. А рухатись почав лише після того, як ті мітингувальники які його стримували втекли від диму гранат кинутих беркутами. Значить можливо їм якраз і було потрібно щоб була спроба силового захоплення, а тут порошенко починає ламати плани. Звичайно це лише моя думка, але кажу те, що бачив на власні очі - до приходу порошенка був біля самого трактора, а коли він прийшов, то я був метрів 7-8 від трактора. Повезло, що перша граната рванула з іншої сторони вулиці, а не з тої де стояв я.

В загальному вражень багато, але скажу коротко - організаційно цей майдан суттєво менш організований як в 2004 році, лідери опозиції аж ніяк не зрівняються в Юлькою ні стратегічно ні тактично, але молодці люди, які і в неділю і в понеділок не дивлячись ні на що вийшли щоб довести владі, що нас не можна ламати через коліно. Так і будується громадянське суспільство.

Ще натрапив на прікольну фотку :lol: :lol: :lol:
Вкладення
1463156_10200588794317005_433713362_n.jpg
1463156_10200588794317005_433713362_n.jpg (43.74 Кіб) Переглянуто 7736 разів
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення Volodymyr »

Виявляється є проблеми з символікою.
Ось що найшов на Лакорі м.Львів, вул.Липинського 58, тел: (032) 243-53-53

Прапор Євросоюз
  • 1000х700мм = 84 грн
  • 1000х1500мм = 180 грн
  • 1350х900мм = 146 грн
  • 1400х2000мм = 336 грн
  • 1400х2500мм = 420 грн
  • 1000х500мм = 60 грн
Прапор України(друкований)
  • 1000х1500мм = 180 грн
Прапор України (зшиті з балону) 1450х900мм
  • 5шт = 37 грн/шт
  • 10шт = 34 грн/шт
  • 100шт = 31 грн/шт
Прапорець на машину
  • 20 грн/комплект (прапорець (любий, друкований) +тримач) - за умови 10 комплектів
flag_on_car.jpg
flag_on_car.jpg (17.5 Кіб) Переглянуто 7673 разів
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: ЄвроМайдан

Повідомлення max »

Volodymyr писав:Виявляється є проблеми з символікою.
які проблеми?

я б взяв Прапор України(друкований)
1000х1500мм = 180 грн

якшо буде якесь колективне замовлення
Відповісти