Про змагання

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Про змагання

Повідомлення Katonych »

Точка зору російского спортсмена.
http://www.drive2.ru/l/6352630/

Варто почитати.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: Про змагання

Повідомлення Quadro^^ »

бомба!
це те що я маю на увазі коли кажу що в наших змаганнях мало болота. йде мова про те що в нас в 80% це точки "скалолазів" де треба підняти або спустити квадрік або машину на лебідці на підйом або в рів. чесно, таке вже приїлось. є гарні точки такого плану, але переважно шлак.
ці слова можна в рамочку для організаторів ТРОФІ-рейду.

"Мне часто приходилось видеть абсолютно ужасные и глупые точки, например в центре дикого леса, диаметром в 5км, где нет ни просек, ни тропинок. Замысел организатора прост, доехать до такого леса, протиснуться пешком в его центр и на дереве нарисовать или приколотить точку. Главная тема — отнять время у участника, чем то заполнить норму времени, чем то участников занять. При чём занять не трофи, а именно валкой леса, уничтожением автомобиля, который нашпиговывается палками как иголками подушка для игл."

"Может стропальщикам и по кайфу всё это, через систему полиспастов закрепить автомобиль так, что бы он не свалился на бок, но я не стропальщик, я трофист, мне это не надо! и в 90 процентов таких случаев, точка оказывается на склоне, перед прекраснейшем болотом, в котором интересно поплавать и охладиться, но в болоте почему то точки нет.
Да, бывает такое, ненавижу такие точки, машину строю не для лазинья по скалам, не для уничтожения в диком лесу."
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Про змагання

Повідомлення автобат »

Шо я имею вам сказать...
Простіше простого приїхати на етап, навозитися і потім по- свинячі замісць подяки, бакланити оргів за невірно розставлені КП.
Хочу сказати, що не завжди получається знайти ідеальні місця для КП. Це дуже не проста задача, як здається на перший погляд
Окрім того, перща задача це оріентування, не забувайте про це. Значить, вміння знайти можливості добирання до КП, розгадати інтригу мозоку орга. А вот по дорозі ви можете собі пхатись у всі водойми, яки виникають на вашому шляху. Купайтеся на здоров'я.
І трете, Олег, особисто для тебе: я тобі вже неодноразово пропонував, замісць того, щоб срати незадоволенням на плечи оргів, візьми і покажи, як треба робити і нехай за це тобі подякують.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: Про змагання

Повідомлення Quadro^^ »

Сергій Миколайович, ну чому ви завжди думаєте шо я "сру незадоволенням на плечі оргів" ?
я дуже задоволений кубком львова і тенденцією до ускладнення кп, з кожним роком стає все цікавіше, думаю скоро дотягнем до рівня ЧУ.
я вкурсі що в нашій місцевості поставити хочаб половину реально трофійних точок дуже складно.
але зрештую це, за що я говорю - не тільки моя думка! це вже обговорено багато раз, просто я єдиний хто сидить на цьому форумі і пишу від лиця квадроциклістів вцілому. колись ми тупо їздили і збирали точки машинок, тепер маємо частину "своїх" точок, це вже прогрес! тепер почали з*являтись точки в воді і болоті і це правильно, колись такого не було зовсім, то де ж було "трофі" ? всетаки Кубок Львова це трофі рейд.
якби я ставив точки, думаю більшість з них була б на стовпцях, забитих там де я хочу, а не шукати дерево і ставити точку там де можливо її намалювати.
чому я не організовую змагання ? тому що я не уявляю які повинні стояти точки шоб сподобались учасникам на джипах, я не знаю їхні можливості і вподобання. я говорю виключно за клас АТВ. та і враховуючи кільцість івентів на західній україні по трофі, пропускати хоч один з них зовсім не хочеться) і так ломка від етапу до етапу :D
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Про змагання

Повідомлення Khimik »

Дивна стаття, дивна логіка....
Вмятинка від гілочки його лякає, а залити все авто, раму, салон, генератори з стартерами і т.д. смердючим гівном - то значить ОК і корисно, і головне - красиво...
Аватар користувача
konkord
Повідомлень: 295
З нами з: 04 березня 2010, 10:27
Ім'я: Роман
Авто: УАЗ 3962
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Про змагання

Повідомлення konkord »

Ну, як ти не розумієш?! Гіляка в радіаторі - інородноє тєло! Багнюка в генераторі - унівєрсальная смазка! :lol:
Повний привід - повна СВОБОДА !
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Про змагання

Повідомлення автобат »

Та, короче, цьому спорсмену в день написання свого посту дружина відмовила в ніжності стопудов.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Про змагання

Повідомлення AM »

Quadro^^ писав:чому я не організовую змагання ? тому що я не уявляю які повинні стояти точки шоб сподобались учасникам на джипах, я не знаю їхні можливості і вподобання. я говорю виключно за клас АТВ. та і враховуючи кільцість івентів на західній україні по трофі, пропускати хоч один з них зовсім не хочеться) і так ломка від етапу до етапу :D
розумію, що пропускати не хочеться, але хтось мусить це робити. Тому дійсно заохочую прокласки точки для АТВ на черговому етапі.
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: Про змагання

Повідомлення Quadro^^ »

тоді замість трьох екіпажів буде два
якби ше учасники були, я б відмовився від змагання шоб поставити точки, а так не бачу сенсу.
та і в загальному вже набагато краще ніж було, майже те що треба!
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Про змагання

Повідомлення pooh »

Вельмишановний пан Олег! В даному аспекті повністю підтримаю Сергія (автобат) і Андрія (АМ). З одного боку, дістали Ваші невдоволені відгуки, а з іншого Вам пропонують прокласти трасу вже не в перший раз. Відповідь - тільки відмовки. Тепер Ви лякаєте нас зменшенням кількості екіпажів.
тоді замість трьох екіпажів буде два
.
Так візьміть на себе відповідальність, і, НАРЕШТІ, прокладіть трасу таку як Вам до смаку, дайте рекламу, розкажіть усім..... Щоб на неї приїхало хоча б 5 екіпажів вашої категорії. А вже після того будете мати повне моральне право висказувати своє невдоволення!!!! Навіть, більше того, будете мати можливість відповідати на всі претензії, які будуть. А їх буде і буде (незадоволених).
ДІСТАЛО!!!
Відповісти