ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення Volodymyr »

звездочет писав:Велофоруми і фейсбук моніторю постійно.
Так краще там одразу і питатись. Специфіка, кількість людей що в темі.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення Volodymyr »

6. ВИМОГИ ДО ВЕЛОСИПЕДИСТІВ

6.1. Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку.

6.2. Велосипедист має право керувати велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - оранжевого, позаду - червоного. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).

6.3. Велосипедисти, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.

Колона велосипедистів, що рухається по проїзній частині, повинна бути розділена на групи (до 10 велосипедистів у групі) з дистанцією руху між групами 80-100 м.

6.4. Велосипедист може перевозити лише такі вантажі, які не заважають керувати велосипедом і не створюють перешкод іншим учасникам дорожнього руху.

6.5. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти зобов'язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

6.6. Велосипедисту забороняється:

а) керувати велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості - з вимкненим ліхтарем (фарою) чи без світлоповертачів;

б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;

в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);

г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;

ґ) їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей (підніжок);

д) перевозити пасажирів на велосипеді (за винятком дітей до 7 років, які перевозяться на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками);

е) буксирувати велосипеди;

є) буксирувати причеп, не передбачений для експлуатації з велосипедом.

6.7. Велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу.
(c) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/130 ... 0%BF/page2
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення pilgrim »

Volodymyr писав: 6.1. Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку.
(c) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/130 ... 0%BF/page2
А вот это как по мне в корне не правильно, по дорогам нужно разрешать ездить исключительно при наличии водительских прав ... или же если человек не хочет получать права то надо ввести документ удостоверящий что человек сдал экзамен на знание ПДД ... в противном случае нефиг на дороге делать ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення Volodymyr »

І тим не менше, по тратурарам їздити заборонено. Так що можна сміло викликати копів на цих велоуродів.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення myshketer »

pilgrim писав:
Volodymyr писав: 6.1. Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку.
(c) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/130 ... 0%BF/page2
А вот это как по мне в корне не правильно, по дорогам нужно разрешать ездить исключительно при наличии водительских прав ... или же если человек не хочет получать права то надо ввести документ удостоверящий что человек сдал экзамен на знание ПДД ... в противном случае нефиг на дороге делать ...
Пешеходам, которые переходят дорогу - тоже справки выдавать?
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення pilgrim »

дык не просто так же переходят а по выделеным пешеходным переходам ... а вообче по хорошему конечно ПДД должны в школе еще преподавать отдельным пердметом, с показом видеороликов че бывает если не соблюдать.
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення автобат »

Дихати, я вам скажу, то також тре право мати і вміти це робити правильно. А уродів, будь вони авто-, вело-, пішо-...їх серед всіх категорій двуногих безрогтх хватає. Таких в чоло патиком би не заважало, а не сучасною поліцією лякати
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення climber »

а я в черговий раз помнув крило офісному планктону, що , порушуючи правила, підрізав мене на пішохідному переході. водії авто , будьте уважні виїжджаючи на зелений сигнал стрілки, не пропустивши пішохода на його зелений сигнал - можете отримати серйозну вмятину в борту.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення gladun »

Пункт В . з 7 до 14 рухатись по тротуарах без нагляду дорослих, 14 рухатися виключно по дорозі тримаючись правого боку ,якщо немає поруч велодоріжки. Їхдив по дорогах , мало не збили уроди, або ями , висновок, є можливість , є тротуар широкий я рухаюсь по ньому. Або їдеш по дорозі прямо, а тут олень доганяє тебе і перехрестя, повертає , а ти по тормозам різко бйеш, бо збє і втікне. І йому пофіг що ти прямо їхав.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення автобат »

А я навмисно завжди стараюсь контролювати сітуацію, щоб уникнути пошкоджень свого тіла ы велотранспорту і щоб при такий сітуації вальнути кулаком по сучасній гнучкій блясі автівки порушника . Я вредний. А на мопеді, так пару разів наздоганяв притискача і намагався встрілити у вікно козлам кулачком. Файні такі круглі оченятка стають... Водії, будьте уважні і ввічливі до велесепедестечкев.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення climber »

позавчора довелося битися з водієм. він мене притиснув на переході і поїхав-би якби не подача в крило носком. потім помахали кулаками і він відбіг від авто, потім подумав що зараз удари підуть на авто і прибіг назад, але вже без агресії і поговорити. Вибачився, при чому щиро. може тому сприяли перехожі що почали викликати поліцію. Тупо якось махатися кулаками з людьми, які просто навіть не розуміють що роблять зле... оскільки в мене така ситуація раз в два тижні, то вирішив купити хороший регістратор і їздити на велосипеді з ним. Якщо притисне - викликати подліцію і нехай вони з ним кулаками махаються.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення автобат »

Не, Андрію, поліції в руки віддавати веселу справу - зіпсують всю картину. Так хоть наваляв або в нюх получив, все якось жити цікавіше. Тре велики справи робити самому, не надіячись на когось.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення bugan »

Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення Volodymyr »

assa-velopdd-www.pdf
ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ.
(1.02 МіБ) Завантажено 265 разів
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: ВЕЛЕСЕПЕДЕСТЕЧКЕ

Повідомлення Katonych »

А, шо, то їм на червоне не можна? І проти шерсті не можна?
І світло має бути на ровері?

Та ну прям. Не вірю. Я у Львові майже жодного лісапедіста не бачив, який-би справді їхав по правилах.
Главная дорога та, по которой едет танк
Відповісти