Покращення від ФАУ.

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Покращення від ФАУ.

Повідомлення Andre »

"Первый вице-президент Автомобильной Федерации Украины Виктор Викторович Янукович рассматривает обеспечение безопасности при проведении автомобильных соревнований как одну из главных задач деятельности ФАУ.

Для выполнения этой задачи федерация планирует провести целый ряд мероприятий направленных на повышение уровня безопасности при проведении соревнований под эгидой ФАУ. Это и повышение мастерства участников соревнований, и дальнейшее повышение квалификации официальных лиц, которые обеспечивают безопасность на соревнованиях, и создание надлежащих условий для зрителей, и организационные мероприятия по охране правопорядка и обеспечению своевременного реагирования на нештатные ситуации. При этом руководство федерации осознает то, что реальное повышение безопасности возможно только на официальных соревнованиях, а «нелегальные» соревнования, которые не санкционированы ФАУ и на которых, как правило, не соблюдаются элементарные нормы безопасности, могут представлять опасность для граждан Украины.

Учитывая то, что Автомобильная Федерация Украины, имеющая статус национальной федерации по автомобильному спорту, несет ответственность перед обществом за безопасное развитие автоспорта, руководство федерации намерено сделать все возможное для того, чтобы не санкционированные ФАУ автогонки в Украине не проводились. Соответствующее обращение В.В. Янукович направил Премьер-министру Украины Н.Я. Азарову.

Автомобильная Федерация Украины готова оказывать всяческую организационную и методическую помощь тем организаторам автомобильных соревнований, которые возьмут на себя обязательства выполнять требования регламентирующих документов ФАУ и развивать автомобильный спорт в цивилизованных формах."

Взято звідси http://fau.ua/news/10024/

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення AM »

Уроди....
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення Khimik »

ну чо, заживем тепер в безпеці :))))
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення Толстяк »

Риють могилу позашляховим змаганням. Будуть собі самі грошовиті хумяи мірятися.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
sergsemy
Повідомлень: 196
З нами з: 23 жовтня 2008, 09:30
Авто: УАЗ 31512
Звідки: Україна Львів

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення sergsemy »

Andre писав:руководство федерации намерено сделать все возможное для того, чтобы не санкционированные ФАУ автогонки в Украине не проводились.
Історія повторюється.Минуло рівно 80 років(всеобщая коллективизация 1928-1933р.р.).Всі до колгоспу!А хто не хоче-нах. на Соловки.
Водки не обещаю,но погуляем на славу (И.Сусанин)
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення bobikus »

Вибачте, якщо помилюся в даних, але, наприклад на Ладозі (хто не знає - це великі і справжні позашляхові змагання в Росії) більшість серйозних травмувань та смертей викликана травмами поза автомобілем, топленням у водоймах та чадним газом в машинах, але зовсім не відсутністю каркасів чи касок. Питається, для чого воно все потрібно? І кому?
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення Roman »

Бабло, ПОБЕЖДАЕТ зло! :D :D :D :D

скоро ПОКАТУХі заборонять проводити, хіба що з дозволу ФАу :o
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення Микола STARyy »

Значить треба проводити конкурси і фестивалі :D
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення ярко »

Микола STARyy писав:Значить треба проводити конкурси і фестивалі :D
або трофі екпедиції :)
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення Romi2121 »

О слава царям династії Янош Ковачів)))))!!!
На ORM була тема з приводу пропозиції до Закарпатців про взяття "Карпат-Трофі" під егіду ФАУ. Більшість агресивно висловилися проти моєї думки, мотивуючи що потрібно розвиватися. Вот і дорозвивалися, що жодного розвитку не буде, бо це все стане для обраних.
Бридко читати такі новини.
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення khoma »

Які ви всі невдячні. Царевич про своїх холопів дбає, щоб ніхто з дуру не убився, а смерди... Ех...
п.с. Але всіравно він хароша людина і спартсмєн нефіговий (як багато хто відгукувався про мілостивого).
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення автобат »

Вот так Одеса підішла до ФАУ. Гарно, чітко і, схоже, без шкандалів і нерозберіхі. http://forum.napravlenie.od.ua/viewtopi ... 091#p36091
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення s.pal »

автобат писав:Вот так Одеса підішла до ФАУ. Гарно, чітко і, схоже, без шкандалів і нерозберіхі. http://forum.napravlenie.od.ua/viewtopi ... 091#p36091
Все грамотно розписано, і як ти сказав без шкандалів. Все просто, хто хоче в спорт той іде в спорт, хто хоче в туризм той той іде кататись.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення AM »

s.pal писав: Все просто, хто хоче в спорт той іде в спорт, хто хоче в туризм той той іде кататись.
А як щодо тих, хто хоче змагання, але не хоче "спорт". Для таких наш клуб проводив клубні змагання, які по статусу були покатухами, але по формі змаганнями. Тепер наш клуб такого не проводить.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Покращення від ФАУ.

Повідомлення myshketer »

AM писав:А як щодо тих, хто хоче змагання, але не хоче "спорт".
А сколько их и сколько они готовы платить?

П.С. Немножко грубо прозвучало, наверное... Я к тому спросил, что если найдется десяток желающих принимать участие в таких соревновательных покатушках и готовых закинуть по 200-300 гривень на прокладку трассы и кое-какие грамоты с конфетами, то я уверен, что найдутся желающие им сделать праздник. Без регламента и лишних вопросов к экипажам.
Відповісти