Для тех кто боится ФАУ ......

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Для тех кто боится ФАУ ......

Повідомлення Roman »

А ще ось що хотілося би сказати, ФАУ чи не ФАУ, всерівно всі будуть місити болото, одні на змаганнях, інші просто в своє задоволення, ще хтось буде їздити в експедиції, різниці немає зовсім ніякої, шкода буде якщо це ФАУ зробить розкол клубу, бо зараз в клубі на мій погляд, зібралися хороші люди, і роблять ЄДИНІ!!!!!!!! щось роблять, наприклад змагання в Львівській області.

Дай вам бог здоровя, сили і натхнення і далі все робити для людей ДЖИПЕРІВ)))

якщо щось не так намалював :) НЕ ГнівайТесь!
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
Meris
Повідомлень: 126
З нами з: 12 вересня 2006, 15:00
Ім'я: Meris
Авто: BJ40, TLC80, J120 exHJ60, HDJ100
Звідки: Вильнюс, Литва
Контактна інформація:

Re: Для тех кто боится ФАУ ......

Повідомлення Meris »

и вы туда же ? :) из нашей практики так только оргам какойто плюс... типа статус соревнований и т д.. а в реальности участники помалу перестали приезжать на гонки и если раньше чемпионаты делали разные клубы и было 5-7 этапов... то теперь 1-3 всего и те выезные или скрещенные с другими мероприятиями... большинство просто начало игнорировать и делать свои гонки свои призы без официоза... Так что думайте сами, что важнее и какое направление ;)
вовчок
Повідомлень: 46
З нами з: 27 лютого 2009, 13:09
Ім'я: Володимир
Авто: Нива 2121
Звідки: Київ

Re: Для тех кто боится ФАУ ......

Повідомлення вовчок »

Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Для тех кто боится ФАУ ......

Повідомлення khoma »

А чому ніхто не висловлює свої симпатії та фобії щодо фюрера ФАУ? Наскільки я спостерігаю, Клуб, в основному, був більше туристичним, ніж спортивним. Для всіх, хто хоче змін, прошу прочитати одну повчальну історію Ентоні де Мелло

Рятувальна станція

На скелястому березі моря, де часто розбивались ко­раблі, стояла собі маленька і зруйнована рятувальна станція. Це була звичайна хижка з однісіньким човном. Жменька людей, що складали команду станції, повністю присвятили себе цій справі: люди вдень і вночі тримали вахту на морі і, незважаючи на власну безпеку, без страху виходили у шторм, якщо тільки бачили, що десь з'являлася ознака корабельної катастрофи. Таким чином було врятовано багато життів, а станція врешті здобула собі славу.

Чим більше відомою ставала станція, тим більше людей з околиць прагнули працювати у чудовій команді. Люди вели­кодушно пропонували свій час та гроші. Тож було прийнято нових членів, закуплено нові човни і навчено нові команди. Хижу замінили на зручний будинок, який би міг відпові­дати потребам потерпілих; і, звичайно, оскільки корабельні катастрофи трапляються не кожного дня, він став популяр­ним місцем зустрічей – щось на зразок місцевого клубу. Минав час... Рятувальники настільки зайнялися спілку­ванням між собою, що зовсім перестали цікавитися ряту­вальною справою, хоч і надалі парадувалися зі значками, на яких був написаний їх девіз – рятування життя. По правді, якщо кого і було врятовано у морі, то це завжди викликало багато галасу і нарікань, бо потерпілі були брудні та хворі й нищили килими та меблі.

Досить швидко громадські акції у клубі стали настільки численними, а рятувальні настільки рідкісними, що на зустрічі членів клубу відбувся щирий обмін думками з цього приводу. Деякі наполягали на тому, щоб поверну­тися до первинних форм організації та діяльності. Було проведено голосування, і тим порушникам спокою, які, як виявилося, складали абсолютну меншість, запропонували покинути клуб і започаткувати інший.

Саме так вони й вчинили – трохи далі вниз по узбереж­жю, і несли допомогу з такою самовідданістю і відвагою, що через деякий час їх героїзм став загальновідомим явищем. Тоді кількість їхніх членів стала зростати, хижу було перебудовано... а їх ідеалізм згас. Якщо ви випадково відвідаєте сьогодні цей район, то побачите велику кіль­кість першорядних клубів, порозкиданих вздовж узбереж­жя. Кожен з них небезпідставно пишається своїм по­ходженням і традиціями. Корабельні катастрофи у тих водах все ще трапляються, проте ніхто, здається, особливо цим не переймається.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Для тех кто боится АФУ ......

Повідомлення pilgrim »

khoma писав:А чому ніхто не висловлює свої симпатії та фобії щодо фюрера ФАУ?
А что не так с президентом АФУ? пусть себе президенствует ... имхо ничего не поменялось ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Для тех кто боится ФАУ ......

Повідомлення s.pal »

А вчьора я спілкувався з хлопцями які приїхали погуляти по Львову після нагородження ФАУ, істерика не пройшла і після двох днів, кажуть шо дуже все цивільно було, нагородження суперове, обстановка цікава, столи ломилися, дуже задоволенні що попали туди навіть ті яких не нагороджували, а були як поклонніки.
Говорю зі слів хлопців, які реально рубаються і досягли файних результатів .
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Для тех кто боится АФУ ......

Повідомлення pilgrim »

s.pal писав:Говорю зі слів хлопців, які реально рубаються і досягли файних результатів .
Ну дык для них АФУ и создовалась, тем паче хорошо что все довольны, значит АФУ двигается в правильном направлении :) ... всем остальным кому пофиг на титулы или же пофиг на рубания вообче не должно быть никакой разницы кто там президент АФУ или какие у них требования :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Для тех кто боится АФУ ......

Повідомлення s.pal »

pilgrim писав:
s.pal писав:Говорю зі слів хлопців, які реально рубаються і досягли файних результатів .
Ну дык для них АФУ и создовалась, тем паче хорошо что все довольны, значит АФУ двигается в правильном направлении :) ... всем остальным кому пофиг на титулы или же пофиг на рубания вообче не должно быть никакой разницы кто там президент АФУ или какие у них требования :)
Абсолютно в дирочку!:)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Для тех кто боится ФАУ ......

Повідомлення ОМЕЛЯН »

khoma писав:......запропонували покинути клуб і започаткувати інший.....
Профокатор однако, розкольник :)
Сонця всім!...
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: Для тех кто боится ФАУ ......

Повідомлення khoma »

Undefeated писав:
khoma писав:......запропонували покинути клуб і започаткувати інший.....
Профокатор однако, розкольник :)
і схизматик! Боронь Боже. :lol:
Закрито