як житуха шо робите - де їздите,

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

як житуха шо робите - де їздите,

Повідомлення Довбуш »

розкажіть шось - ато ніц не чути ніц небачу нових знимокююю
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: як житуха шо робите - де їздите,

Повідомлення Sashko »

Довбуш писав:розкажіть шось - ато ніц не чути ніц небачу нових знимокююю
Скучаєш? Гамериканського джипа собі ще не купив?

Зїздили в Брест. Фотки виклав...
Плануємо танкодромчик, Парашку і Руну.
Слинки не течуть?

Розкажи як у тебе...

p.s. Часто бачимо твою машинку. На неї наклеїли лейбочку "ПРЕСА"
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

слинки течуть - але коли вже пройшов перший етап праці - з 6 - вставай і до 7 вечора ------шоб заробити на прожитковий мінімум - слинки усихаються....
а взагалі жити тут дуже цікаво - бо все нове - машини обалденні - все дуже просто все працює як годинничок- вся система дуже гарно налагоджена - бюрократія проста і дуже виконавча - все можна робити по комютеру - купувати і оплачувати і замовляти - телефони мобільні така шара - шо нам десь доганяти і доганяти - 4 - мобільні телефони на шару+сімейний план на шару на 4-р+1400 хвилин в місяць на шару по всіх штатах дзвони + з 9 вечора до 9 ранку шара + в суботу неділю шара = 99 баксів в місяць!
машини шо в нас коштують 10000 - тут 2-3 тисячі - хоча страховка дорога - але номера отримати - 1-2 години і вся реєстраціяююююю
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

перейшов на іншу роботу - лафа - їздив на Лонг Айленд - 40 хв від Бруклина - шо на хайвеї! двіжняк такий шо просто можна припухнути - не дорога а суцільний двіжняк - машин як мурах
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

буде більше часу напишу про життя - а зараз коли ви всі спите - іду сам спати бо завтра Ольку в школу а самому на джоб - бо треба рости в плані заробітків
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Lony
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 230
З нами з: 05 вересня 2005, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Lony »

Ну розказуй, як там?
Ті американці не дуже вредні?
Машинку вже якусь плануєте?
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

американці народ дуже закоханий в життя і в себе - поважають себе та інших - але е всілякі там НЕГРИ і пейсаті жиди - дуже релігіозні - їх тут нелюблять.

Машинку плануємо сімейну - мінівенчик з повним приводом - зупинився на GMS SAFARI - з повним фулом і мотором 4.2 літри - машини тут просто О_ХТЬ :shock:

по хайвеї як везуть мене на роботу - бо зараз маю обєкт далеко від Бруклина - де живу аж на Лонг Айленді - дуже багатий район - то на машини надивитися неможливо які хочеш і скільки хочеш

працюю на фірмі яка продає двері - як у Львові - мав шось подібне - правда двері вже не продаю а їх ставлю але повезло з господарями - на роботу возять,в обід годують - зарплату до дому привозять :D :D :D :D :D - це не п-джу - чиста правда перед тим відпахав 2-ва тиждні на чорних будівельних роботах від 8- до 7 вечора і с-а жид ше винен 75 баксів - жиди є жиди - є добрі і є справжні

Живемо 2-хв пішки від каналу з яхтами -і 3- хв пішки від океану - 5 хв пішки від Кінзборо Каледжа - район називається Мангетн Біч - ОБАЛДЕННИЙ - від БРАЙТОН БІЧ - руского района - 13 хв пішки або 3 хв на автобусі від хати - знімаємо невеличний 4- х кімнатний 1-но поверховий будиночок з бекярдом - задній двір і драй вей - своєю стоянкою для машини -

продукти тут дешевші від наших - ! а вибір в руских магазинах такий - наших продуктів і з всього СНГ - шо всілякі там ВАМ і АРСЕН - це младенци........погода зарах обалдеть золотейша НьюЙоркська осінь тепленько десь 18-20 градусів але в вечір холодно.

Олька ходить в школу - скул бас забирає дитину з під самої хати і везе в школу - їхати ..................меньше 2 хв :D така от система освіти за дітей тут дуже всі переживають

все по чітким правилам - всі їздять чемно - пропускають пішоходів слідкують за світлофорами дороги просто вилизані є окремі дні коли прибирають дорогу аж під тротуар - в ці дні неможна в опреділені години паркувати машину по узбіччі де прибиратиметься - за це тікет - штраф - одним словом - все гарно за правилами туму і система гарно працює
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Lony
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 230
З нами з: 05 вересня 2005, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Lony »

Супер! Дуже раді, що в тебе все налагоджується.
Бережи себе і сім'ю. Пиши нам. :)
Покупайся за нас в океані :wink:

В нас вже мінусовий дубак і сніг :?
Танкодромчик спеціально був зроблений не складний, бо 80% машинок учасників були серійні нивки.
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

Lony писав:Супер! Дуже раді, що в тебе все налагоджується.
Бережи себе і сім'ю. Пиши нам. :)
Покупайся за нас в океані :wink:

В нас вже мінусовий дубак і сніг :?
Танкодромчик спеціально був зроблений не складний, бо 80% машинок учасників були серійні нивки.
шкода - а моєї ниви небуло?
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

хочу в К :cry: арпати!
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Lony
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 230
З нами з: 05 вересня 2005, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Lony »

Твоєї не було :(
Бачила її раз у Васьків - робили щось під капотом.
Довбуш писав:хочу в К :cry: арпати!
:wink: А ми для тебе фотки викладем
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Довбуш писав:шкода - а моєї ниви небуло?
Твою Нивку вже раз перепродали.
Але таке враження, що тепер вона попала у нормальні руки.
І, не виключаю, що вона скоро буде знову з нами їздити.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

а чо перепродали - непоняв - шо машина погана :?: скорше всього той кому попала перший раз - не наш пацан - я чув шо з машинки багато познімали робочого-джиперського - по красота ненравилася :shock:
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
yurko
Повідомлень: 3
З нами з: 23 листопада 2005, 13:45
Звідки: lviv

Повідомлення yurko »

юрко не переживай з машини нічого не познімав .і нікому наразі не продам ..товсі злі язики заздрісники....тіко лампи зверху..бо пластик вже розсипався....і Карпати вона вже знову побачила і буде їздити ..шкода шо пізно про Парашку дізнався ...точно б поїхав...а так наразі троха роботи є...тримайся з машинкою все ок
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Повідомлення Sashko »

Довбуш писав:а чо перепродали - непоняв - шо машина погана :?: скорше всього той кому попала перший раз - не наш пацан - я чув шо з машинки багато познімали робочого-джиперського - по красота ненравилася :shock:
Я так розумію, що ті, що купили в тебе, взяли її виключно для перепродажу...

... шкода, що ви з Юрком не зустрілись тоді, коли ти продавав її...

... але тепер вона в добрих руках. ;-)
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Відповісти