як житуха шо робите - де їздите,

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

ну нічого непонімаю.......машина в господаря тому якому продав - чині ? :shock: головне шоб служила так як мені - але треба дивитися занею так як я - ото похвалив себе :lol:
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

а внас вихідний бо свято Сенкс Гівен - день подяки всі їдять запеченого індика .
погода хороша правда перемінна снігу ше немає - тепліше чим у Львові океан спокійний хоча дме троха вітер люди взяли лонг вікенд - четвер - неділя - всі гуляють сьогодні в центрі Мангетена був щорічний парад - де на шнурках літають великі надувні іграшки висотою понад 20-40 метрів - люди з 7 -ї ранку займали місця шоб побачити парад це дійство на всю Гамерику транслюють
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
marko
Повідомлень: 65
З нами з: 22 жовтня 2003, 18:17
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення marko »

Юра, фотки давай! :)
І до рідні передзвони - ми як вєшки забирали - про тебе розпитували.
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

які фотки - фоток ніяких немає поки
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
marko
Повідомлень: 65
З нами з: 22 жовтня 2003, 18:17
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення marko »

ну то зроби фотки! :)
коли свій бізнес відкриваєш? ;)
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

який бізнес - тут і так непогано працюється а шоб відкрити свій треба попрацювати троха - привикнути і таке всіляке ....... а фотки які тобі зробити?
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
marko
Повідомлень: 65
З нами з: 22 жовтня 2003, 18:17
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення marko »

Фотки - та все підряд, що тебе дивує, то і давай. Ну і загальні: як живеш, як працюєш, як відпочиваєш.
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

- почну назад - відпочинку поки що немає - це неділя - переважно може бути робота - лишні гроші - заробіток у день не меньше 100 баксів - працюю на фірмі яка продає двері - я їх ставлю - деколи дають типи - чайові - деколи 10 баксів деколи 50 - залежить від скупості клієнта та якості виконаної роботи - фірма хороша - господар один Львівянин - другий Москвич - в обід деколи коли попадаю в офіс - їмо - ОБЖИРАЄМОСЯ на обід - пємо коньяк - горілку і їмо чорну ікру -
на обєкти возять або на Хаммері - Н2 або на Лексусі або на вені - якщо завозимо багато дверей - на роботу нежаліюся - хороше відношення - хороша оплата - сяду на свій вен - буде інша оплата - сдельно преміальная -
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Russell
Повідомлень: 19
З нами з: 23 травня 2004, 18:20
Звідки: NYC
Контактна інформація:

Повідомлення Russell »

Ще трохи і можеш свій бізнес відкривати!

Подивися на: http://www.4adrive.com там багато Українців і Російян з Брукліну.


Ти був в Saint Peterburg? як подобається?

--Ростик

P.S. я з New Jersey...
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

yra ! ia na mashyni!
pravda ne na 4x4......
kypyly Ford Windstar - miniven 2000 roky 3.8 dvyglo>vsi ponty.....televizor ditiam na zadnii riad<vsiliaki tam parktroniky i td.t - koroche luks versia......klasno izdyty z avtomatom - nichogo netreba perekluchaty......mashynka ny vmistyma...........7 cholovik i she kypa vsiogo vlazyt.

proces pokypky - izdyv na aykcion v Pensylvaniu......takoi kilkosti mashyn - iaki prodautsia z KONVEEERA - ia she nebachyv - 24 linii iaki po iakych idyt mashyny - riznogo gatynky ciny i marok........

potin inspekshn - iak v nas techogliad - potim strachovka -i motovikl ....i nomera .ot taka fignia .

na prava zdav z pershogo razy..... takogo DEBILIZMY - pry zdavanni ishe nebachyv...treba prosto vse zrobyty po PRAVYLACH - a nashi ludy - zdaut po 3-4 razy - ce koznyi raz 90-100 USD. - a vse tomy sho pryvykly izdyty iak nebyt......

izdyty legko - edyne treba blusty pravyla - bo tikety - straf- tyt dyze dyze - -
pobachat menty sho bazarysh po telefony - 150 usd+ 3 pointy....chervone svitlo - 90 usd +4 poity....

9 pointiv za rik i prava tu-tu....
benzyna 2.10 usd za galon - 3.75 litra.

ot taka avtotema. zyty cikavo i veselo.....dity rostyt>vchat movy - dlia ditei tyt RAI -

takich dytiachych ploschadok iak tyt - y nas v Ukraini mabyt she rokiv 10 nebyde.
tratyariv takoz i chystoty takoz - bo za papirchych vykynytyi na haivei - straf ----250-10000 usd.

imo i spymo dobre -
na simiu daut nam 400 usd - na charchi - kypyemo vse sho hochemo na chaliavy...
csocialne zabezpechennia tyt dyze sylne - golovne vmity cym korystyvatysia
bo pracyu za kesh - a derzavi pokazyu sho ia bidnyi i moia simia tez - na rachynky v banky 8 usd......ot i doplachyut nam i za gaz i za svitlo i groshi na charchi daui i strachovka medychna nachaliavy....


byde bilshe chasy - she napyshy.

vsim VELYKII PRYVIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VASCI>IAREMI I VOLODCI z maisterni peredaite pryvit !!!!!!!!!!!
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Lony
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 230
З нами з: 05 вересня 2005, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Lony »

Супер!! Вітаємо ж машинкою!
Раді, що в тебе все в порядку :)
А в нас сьогодні змагання були :wink:
Відповісти