Екологія та машини у горах...

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Екологія та машини у горах...

Повідомлення Sashko »

Пропоную шановному DW висловити свою позицію....
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Shurik »

Знайшли до кого доколупатися.
Карпати руйнують не туристи, а місцеві які тупо нищать ліс щоб заробити собі гроші на зараз.
Згадайте дороги зроблені лісовозами?
Хіба вони не нагадують страшені рани.?
Як кажуть "После нас хоть потоп".
Потоп правда вже був. Слава Богу деякі собі вже репу чухають.


Та якщо б в карпати їздили тільки такі туристи то вони б були набагато кращі та гарніші.

Тим більше що з часом мість де можна заїхати тільки всюдиходом стає всьо меньше і меньше. Всюди прокладають асфальт, з"явлються "круті" турбази, бабульки з шашликом, купа багатіїїв на крутих джипах які в калюжі застягнуть.

Побачити дійсну красу гір можна тільки пробираючись по глухих стежках, постійно ризикуючи зірватсь, чи застрягнути.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Dr.Yura
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2003, 14:37
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Dr.Yura »

Shurik писав:Знайшли до кого доколупатися.
Карпати руйнують не туристи, а місцеві які тупо нищать ліс щоб заробити собі гроші на зараз.
Згадайте дороги зроблені лісовозами?
Хіба вони не нагадують страшені рани.?
Як кажуть "После нас хоть потоп".
Потоп правда вже був. Слава Богу деякі собі вже репу чухають.


Та якщо б в карпати їздили тільки такі туристи то вони б були набагато кращі та гарніші.

Тим більше що з часом мість де можна заїхати тільки всюдиходом стає всьо меньше і меньше. Всюди прокладають асфальт, з"явлються "круті" турбази, бабульки з шашликом, купа багатіїїв на крутих джипах які в калюжі застягнуть.

Побачити дійсну красу гір можна тільки пробираючись по глухих стежках, постійно ризикуючи зірватсь, чи застрягнути.

на 100% з тобою згідний, особливо в
""Побачити дійсну красу гір можна тільки пробираючись по глухих стежках, постійно ризикуючи зірватсь, чи застрягнути.
" сам колись але пішим туризмом займвся, то теж Карпати класно побачити можна з баз чи з протоптаних доріг а так , прокладаючи дорогу напростець і там де люди мало ходять, нажаль не маю авто щоб їздити з оффроудерами :(
ВАЗ-2106
Set
Повідомлень: 10
З нами з: 14 грудня 2004, 10:42
Звідки: Lvov
Контактна інформація:

Повідомлення Set »

Я думаю что человек, который ни разу не был в экспедиции, не может оценить всю прелесть и красоту этого "хобби". Пусть он видел это по телеку, или слышал чьи-то рассказы, пусть он бывал на танкодроме, или на около-городском ориентировании - это все не то. Экспедиция - это не-то когда ты в депресняке, или просто в плохом настроении, сел за руль и покатил в Карпаты. Это КОМАНДА, высоко-организованоя группа людей, в которой может не все друг друга хорошо знают, но которые друг за друга горой стоят!
И я надеюсь, что такое отношение между участниками экспедиции будет всегда, независимо от целей и состава таковой.
Да на счет целей. Думаю что сама «цель» для оффроудера – это не главное. (конечно приятно когда прошел намеченный маршрут, или выехал на запланированный пик). А главное это сам процесс достигания этой цели в дружном коллективе, решая возникающие проблемы вместе.
Відповісти