Давно танкодрому не було...

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
marko
Повідомлень: 65
З нами з: 22 жовтня 2003, 18:17
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Давно танкодрому не було...

Повідомлення marko »

Може пора на танкодромі позмагатись? Давненько багато болота не було.
Зображення
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Давно танкодрому не було...

Повідомлення Sashko »

marko писав:Може пора на танкодромі позмагатись? Давненько багато болота не було.
Можемо і поковбаситись, якщо назбирається достатньо учасників...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

якшо МАРКО - ПЕРШИМ покаже як і де можна ЇХАТИ на СВОЇЙ НИВІ - я ТЕЖ ПРИЙМАЮ УЧАСТЬ бо в ХІМЗІ всі МУДРІ у БАГНІ свої :mrgreen: ЯЙЦЯ "мочити"
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
marko
Повідомлень: 65
З нами з: 22 жовтня 2003, 18:17
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення marko »

Довбуш писав:якшо МАРКО - ПЕРШИМ покаже як і де можна ЇХАТИ на СВОЇЙ НИВІ
Чого зразу Марко? А інші першими тебе не влаштують? Поки що я готовий гарну трасу зробити :) Участь з розрахунком на перемогу може обійтись десь у 200-300$. Зараз для мене дорогувато...
Сашко, як там зі спонсорами? Якщо вони застрахують від поломок - було б простіше.
Або значно збільшити призовий фонд, може самим окремо зробити страховий фонд для значних поломок.
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Окре

Повідомлення Sashko »

marko писав:Чого зразу Марко? А інші першими тебе не влаштують?
Тому, що Ти піднімаєш тему проведення тріалу, однозначно прирікаючи екіпажі на більші чи менші поломки, а сам не збираєшся приймати в ньому участі.
marko писав:Поки що я готовий гарну трасу зробити :)
... продовжуй бути готовим. ;-)
... може знайдеться більше двох бажаючих втопити свого джипика
... бо змагання типу "Довбуш vs Сашко vs Desperado" вже троха приїлись.
marko писав: Участь з розрахунком на перемогу може обійтись десь у 200-300$. Зараз для мене дорогувато...
Перемога завжди має ЦІНУ (не обов'язково виражену у грошах), і якщо ти не готовий її заплатити - значить це не твоя ПЕРЕМОГА.
marko писав:Сашко, як там зі спонсорами? Якщо вони застрахують від поломок - було б простіше.
Ти мабуть забув, під що спонсори дають гроші. Дозволь тобі нагадати, що рівня, коли спонсори готові компенсувати тобі втоплену чи вбиту машину, ми ще не досягнули...
marko писав:Або значно збільшити призовий фонд, може самим окремо зробити страховий фонд для значних поломок.
В тебе є конкретні пропозиції, реальні для втілення, чи це чергова непродумана абстракція?

Як на мене, джип-тріал - це достатньо видовищна акція, і при певних зусиллях, її можна було б розкручувати до певного рівня. Але ніде я не бачив, щоб навіть на серйозних відомих джип-тріалах витрати за поломки несла страхова компанія чи спонсор... Окремі екіпажі можуть мати цільових спонсорів, але це інше...
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Відповісти