КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення Volodymyr »

А що не сцинкуни сциканули викласти ПОВНЕ відео? Невже реєстратор не писав ДО і ПІСЛЯ того уривку?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення Alex67 »

По моєму відео виклав явний прихильник хамуватої дев'ятки. Звичайно писав, і навряд там щось що йде на користь росавтопрому.
Олексій
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення robosol »

max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення max »

Проект: Траса Формули 1 у Львові

Це звичайно трохи фантастично, але ... Але якби у Львові був автодром, то може б туди би вписався десь скраєчку стаціонарний тріальний автодромчик? Якби колись був рух в ту сторону, думаю вартує не пропукати момент і підсуєтитись :)
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення gladun »

Хлопці. А хто шо знає про таку машину як ФОРД ТАУНУС 80 тих років купе ? Можи хто мав нагоду побачити таку машинку по блище , бо сам щось ніде не зустрічав у львові.
Вкладення
ford_taunus__165817994fx.jpg
ford_taunus__165431496fx.jpg
ford_taunus__165431496fx.jpg (89.15 Кіб) Переглянуто 8346 разів
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення автобат »

А що можна сказати про сорокарічний форд таунус?
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення gladun »

Нууу, Миколайович коли ще раз побачу вас коло ашану то детальніше поговорим.
А шо додам від себе. Машина в роках, бесперечно, але в ті роки такі машини зроблені з справжнього заліза плюс титан в сплаві. Тому вони в 40 років досі їздять, правда дуже мало їх в україні є. Що тішить , що запчастини можна купити до нього. І ще то типу перший мустанг з європи. Тобто отримав шось трішки від америки з дизайну.
Так би мовити КАПСУЛА ЧАСУ з 2 v6 мотором. Мене пре від тої машинки. Я знайшов таку в чотиридверці, потрібна реставрація, але на щастя там не так плачевно.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення myshketer »

Зображення
Иоанново "крещение покаяния" - разновидность традиционного иудейского обряда, проводимого в специальном религиозном бассейне — "микве". Подобные бассейны для ритуального очищения устраивались в каждом зажиточном доме того времени. У бедняков, или для массового проведения, использовалась проточная вода реки - этот иудейский обряд называется "твила", от этого слова образовано еврейское прозвище Иоанна Хаматвил ("совершающий ритуальное очищение водой"), которое было переведено греческими авторами Евангелий как «Креститель».

Цель ритуального омовения могла быть разной: когда язычник хотел принять иудаизм, или когда иудей хотел очиститься от ритуальной нечистоты (прикосновение к умершему, месячные, семяизвержение, etc). Иоанн соединял твилу с исповедью, таким образом добавляя к ритуалу очищение от грехов. Без исповеди обряд считался незавершённым - и это было основным отличием "крещения покаяния" от твилы. Кстати, когда Иоанн (правоверный иудей) проводил обряд омовения над Иисусом (правоверным иудеем), Иисусу не пришлось исповедоваться, т.к. он был абсолютно безгрешен. Он же сын Божий.

Вопросов два:

1. Почему христиане каждый год повторяют традиционный обряд иудаизма по очищению иудеев от грехов, но при этом забывают об исповеди - ключевом отличии обычной иудейской твилы от Иоанновского "крещения"? Вы же просто запрыгиваете в воду, визжите от холода и выскакиваете обратно. Зачем вы это делаете? Вы же не иудеи.

2. Почему христиане не повторяют другие обряды, которые проходил Иисус - к примеру обрезание?.. Как раз 15 января можно праздновать обрезание Иисуса (согласно иудаизма - очень богоугодное действо) и совершать массовые обрезания. Будет зрелищно и кроваво, как Курбан-Байрам.
Вопрос к ныряющим
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення Volodymyr »

Як то кажуть не знаючи броду не лізь в воду. Не розуміючи нічого в теології, а саме в християнстві не варто мудрувати на тему звичаїв та обрядів. Вони зазвичай лише поверхнево можуть торкатися самої суті релігійного свята, подаючи спрощену версію. На справді святкується не сама подія хрещення Ісуса Христа, а те що сталося під час самого хрещення, так зване Богоявлення або є повна назва Святе Богоявлення Господнє та Хрещення Господа нашого Ісуса Христа. Де одне є по суті святом, а інше подією. Але сам обряд хрещення і його спорідненість з окунанням в ополонку як то кажуть прижилась в народі. Так само як колядки стали атрибутом різдва.
До того ж сам "хрещення" немає нічого спільного з Іудейством, адже Іван Хреститель хрестив водою людей на знак того, що вони народилися для нового життя, для приготування до Царства Божого. Власне тому його називали Хрестителем.

А взагалі як казала одна шанована людина, є три теми яки не варто чіпати в колі друзів: політика, релігія та секс ;)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення myshketer »

Volodymyr писав: А взагалі як казала одна шанована людина, є три теми яки не варто чіпати в колі друзів: політика, релігія та секс ;)
И техрегламент Кубка Львова :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення Volodymyr »

Це точно. Я би правда не узагальнював, техрегламенти в цілому ;)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення pilgrim »

Volodymyr писав:До того ж сам "хрещення" немає нічого спільного з Іудейством
как же не имеет если Иисус был правоверным иудеем? :)
https://ru.wikipedia.org/wiki/Иисус_Христос писав: Достоверно известно, что вход в Иерусалимский храм за ограду балюстрады неевреям был запрещён под страхом смерти. Иисус был евреем, иначе бы Он не смог проповедовать в Храме, на стенах которого находились надписи: «Ни один инородец не смеет войти за решётку и ограду святилища; кто будет схвачен, тот сам станет виновником собственной смерти».
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення Volodymyr »

А причому тут те ким був Ісус? Я кажу що термін А не має спільного з об'єктом Б, а ти апелюєш до суб'єкту С. Нема кореляції ;)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення pilgrim »

Volodymyr писав:А причому тут те ким був Ісус?
при том что будучи правоверным иудеем Иисус прошел обряд твилы, который над ним провел Иоанн Хаматвил ... то что греки позже не правильно перевели это и назвали крещением это уже другое дело ... более того ... крещение это ж типа крест наложить ... но в то время Иисуса еще не распяли ... значит о каком крещении до его распятия на кресте может идти речь? ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: КУРИЛКА ФЛУДИЛКА

Повідомлення myshketer »

Меня вот больше волнуют те миллионы людей, которые жили до н.э. Как им нехристям в аду, жарко небось? Жалеют наверное что так рано родились..
Відповісти