Вікна пластикові, ХЕЛП!

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення Alex_L »

Хтось з шановних однодумців займається виготовленням або ремонтом пластикових вікон? Зламався механізм замка, треба новий. Стоїть (чи стояла?) Winkhaus GRF, відновленню не підлягає, потрібна заміна.
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення olegas »

MIRO займається :)
телефона прямого не знаю, спробуй у ПП.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення Volodymyr »

http://www.ekranvk.com.ua/viknosvit/ - Мирослав Карпінський, координати скину в понеділок.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення Alex_L »

Дякую!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення s.pal »

Volodymyr писав:http://www.ekranvk.com.ua/viknosvit/ - Мирослав Карпінський, координати скину в понеділок.
Перепрошую, але як що в Екраны робити то 25 раз все перепитати про профыль ы енергозберыгаючий шкло пакет.
Я там робив по великому блату, бо вони робили вікна (на постійній основі) для нашої будівельної фірми на якій я з дружиною працювали, на наклейках саламандра а по факту рама холодна і при сильніх морозах промерзає.
Особисто не хочу когось образити, як що вони мають якісь файні профіля тепер, приміром 5 камерні і шклопакети толкові то і Вовчик підмогне з ціною, то можна думати.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
MIRO
Повідомлень: 126
З нами з: 10 січня 2006, 18:49
Звідки: Stryy,Ukraine
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення MIRO »

s.pal писав:
Volodymyr писав:http://www.ekranvk.com.ua/viknosvit/ - Мирослав Карпінський, координати скину в понеділок.
Перепрошую, але як що в Екраны робити то 25 раз все перепитати про профыль ы енергозберыгаючий шкло пакет.
Я там робив по великому блату, бо вони робили вікна (на постійній основі) для нашої будівельної фірми на якій я з дружиною працювали, на наклейках саламандра а по факту рама холодна і при сильніх морозах промерзає.
Особисто не хочу когось образити, як що вони мають якісь файні профіля тепер, приміром 5 камерні і шклопакети толкові то і Вовчик підмогне з ціною, то можна думати.
Якщо на захисній плівці написано Salamander значить цей профіль був вироблений на заводі Salamander в м.Тюркхайм
При наявності проблеми з виробами нашої компанії, скиньте Ваш телефон на мою електронку myroslav@ekran.ua
Працівник нашої сервісної служби зконтактується з Вами і огляне вироби в зручний для Вас час.
Щоб досягти мети, потрібно, насамперед, іти.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення автобат »

Блин, а Карпінський в мене в дилерах по підвіконнях вроді є, а я і не знав, що то Мирона фірма. Отож Львів- селухаааа...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
MIRO
Повідомлень: 126
З нами з: 10 січня 2006, 18:49
Звідки: Stryy,Ukraine
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення MIRO »

автобат писав:Блин, а Карпінський в мене в дилерах по підвіконнях вроді є, а я і не знав, що то Мирона фірма. Отож Львів- селухаааа...
як називається компанія Ваша?
Щоб досягти мети, потрібно, насамперед, іти.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення автобат »

А нема компании. Приватне підприємство "Гран-дизайн". І Сашко у нас був і ви з Наталкою, але собі всі поставили підвіконня пластикові, а столешню сальдовську.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення s.pal »

Докладую!
Були хлопці з "Екрану" налаштували всі вікна, налаштували балконні двері, залишили телефони і сказали звертатись в разі потреби. Сказали що в мене самий модний профіль і що не має тепер бути холодно.
Дуже вдячний компанії за таку турботу про клієнта, особисто Мирославу, Тарасу та хлопцям які приходили!
Тепер залишилось почекати більших морозів і дати свій відгук.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вікна пластикові, ХЕЛП!

Повідомлення автобат »

А не, Мирослав, вибачаюсь, придумав собі щось. Ми з Вашим "Екраном" колись питались співпрацювати, але, уви...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти