Произхождение твоего НИКА.

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Походження твого ПРІЗВИСЬКА.

Повідомлення s.pal »

автобат писав:А не могли би модератори виправити слово " произхождение" на слово " происхождение". А, ще б краще, на украінське " походження". Дякую
Ну нарешті ся додивився, то було писано коли мож було ще розмовляти російскою.
Тай як виправляти то цілу фразу, а не одне слово, поліглот ви наш.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Famant
Повідомлень: 10
З нами з: 01 червня 2017, 16:19
Ім'я: Фома
Авто: ЛуАЗ
Звідки: Ужгород

Re: Произхождение твоего НИКА.

Повідомлення Famant »

От слова Фома :ugeek:
Аватар користувача
Bogdan M.
Повідомлень: 536
З нами з: 22 жовтня 2012, 22:31
Ім'я: Богдан
Авто: Nissan Patrol

Re: Произхождение твоего НИКА.

Повідомлення Bogdan M. »

Я люблю, як до мене звертаються Богдан, а буква М. це перша буква від Побатькові, бо Богданів немало.
... було видно, було чути як реве ревучий...
MarMur
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 53
З нами з: 07 липня 2016, 18:46
Ім'я: Мар'ян
Авто: Nissan Patrol Y61, '08, ZD30, АКПП, Renault Grand Scenic 3
Звідки: Львів

Re: Произхождение твоего НИКА.

Повідомлення MarMur »

МАР'ян МУРин = МарМур. Підхід як в досить багатьох. Не дуже оригінально.

Машини у нас не посто засіб, і мтавимось ми до них відповідно. Часто даємо їм імена. Хотів розвинути тему і щоби крім своїх нікнеймів товариство розказало як звати їх авто і чому.

Моя машина - БоБІЛА. Перший мій виїзд підготовленою машиною був на КК2017. Так як машина була підготовлена за 2 дні до КК і не бачила толком бездоріжжя, вона не була поцарапана. По рекомендації Автобата, за що йому вдячний, обклеї авто рекламною плівкою. Оскільки друг працює в полігоафії отрима багато просто білої плівки, але частина була з рекламною продукцією. В результаті поклейки на машині писало Бомбіла (якийсь інтернет магазин). Вирішили так і назвати машину. Але на другий день КК МАКС запропонував забрати букву 'м'. Ідея сподобалась тому що машина чорна, але БоБІЛА )
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Произхождение твоего НИКА.

Повідомлення Denon »

Машини вимагають зусиль по догляду не менше ніж домашні тваринки. Багато хто називає свою машину назвами всяких звірків. Я це перейняв від кількох друзів і назвав свою "ведмідь" бо вона груба, тяжка і з заокругленими формами. І аву вибрав таку шоб була трохи подібна на машину :D. Бо на мене вона зовсім не подібна.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Произхождение твоего НИКА.

Повідомлення автобат »

В мого батька був москидончик кольору золоте руно. В селі, чомусь, всіх коників чоловичоі стати кликали васьок, а жиночоі машка або шмара.
Диик вот, батько,як десь щось, звертався до свого жовтооо кони ка, розумієте сами як. Чоловиче ім'я Василь,як на мене, дуже гарне мужне ім'я, тому не ображайтесь, Василі.
Перший горбатий запор, який я зібрав сам, практично із металолому мав таке ж саме ім"я. Пом була ява. Пом був маскідончик і він теж був васьок. Пом була аудюшка, вот іі ім' я не пам'ятаю. Пом був трапспортерчик оранжовий з моторчиком в дупі і він, чомусь був одноіменний. А вот поті вісімка була Дея. Вона прожила в моіх руках п'ять років, служила вірою і правдою. Я проникновенно іі любив і ніжно до неі відносився. Продавати було дуже шкода. Жива десь тут у Л вові до сих пір. Потім десятка знов була Васьком. Тоді був білий скудік і, таяк він мені дуже нагадував панду, то і звіско мав. Мішка.
Потім ВІТО. Цей авто виявився для менп проблемним, і ім'я то йому не давав. Продав якось так. На той час дуже захорів афроітом і тому був купив сі вувазку і ЛиДвасто.
Під час ретел ьного омовенія останнього, першу ніч в ньо му спав. На другий день омувал. Ще раз... В одне з омовений були разом з Тарас иком Сотником, Tad100. Троха нап вались, коли подзвонила тара сикова дружина Леночка, спитала де він, після, чого дослівно: ібала я вашу Люську (тарасікова ЛиДвасто) і вашого Буцефала, я лягаю спати.
Так і охрестила Леначка Буцефала Буцефалом. На мій погляд дуже вдало. Своє ім'я перед мною він виправдовує на сто відсотків: він справжний залізний друг, вірний,витривалий і любимий.
А ще маю газельку, вот іі як Люською купив, так і на роботі звемо. Вона. Теж хороша роботяща дівчина.
О! Натриндів кіко...розібрало щось
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти